Sizce Türkiye'de iPhone hava işi mi? İhtiyaç meselesi mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle hava işi. iPhone alanların hepsi telefon ve işletim sistemi hakkında hiçbirşey bilmeyen ve sadece hava atmak isteyen tiplerdir. :D

Şimdi zamanında samsung s2 aldık, s3 aldık, xperia aldık kullandık ettık, bir süre sonra rehbere bas beklerken çay demle moduna girince sattık, değiştirdik vs. Apple aldık bunlarla eş zamanlı olarak. Eşimin 4'ü hala canavar gibi çalışıyor, kozmetik olarak yıpranma durumu çok az, dikkatli inceleyince ufak çizik mizik görünüyor. Ben 5 alalı 1 yıl olacak bu güne kadar yolda bırakmadı. JB olarak kullanıyorum üstelik. Verdiğim parayı hak ediyor mu? Ediyor. Beni sinir sahibi yapıyor mu? Hayır. Bir smartphone'dan beklentilerimi karşılıyor mu? Fazlasıyla. Benim için yeterli sebepler bunlar.

Bence İphone kadar saçma bir cihaz yok! Telefonu istediğin parmakla bile kullanamıyorum. Android yok. Çabuk kırılıyor ve CPU ve RAM katili!

Bir S3 mini kullanıcısı olarak elime 5s verseler uzun süre düşünürüm. Çünkü android'deki kadar özgür değilsin iphone'de. Steve abimiz bu yoldan gidin dediyse o yoldan gitmelisiniz. Tamam uygulama bol ama kayda değer ücretsiz uygulama yok. Her güncellemede eski kullanıcıları yeni İphone almaya zorluyor. Ancak oyunlarda optimize var 5 ve 5s te. 4 te minecraft kasıyor. Ama verseler bana iphone gider satar dev ekranlı LG G3 alır telefonu ben yönetirim. Yani Türkiye'de hava işi.
Kimisine göre tabiki.

@Silinen üye daha dün arkadaşın s3 minisine el formatı attık telefon ilk alındığı gibi oldu İphone bir eskidi mi eskir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı