Sizce Zula çalıntı bir oyun mu?

• Konuyu başlatan t3ff
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 62
  • Görüntüleme 13B
Bilmiyorum pek benzemiyorlar gibi. Hem Türk dediğin oyun mu çalar Allah aşkına (!)
IMG_0768.JPG
IMG_0767.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıntı olduğundan şüphen mi var. :uyan: Çalıntı olmasını da geçtim oyunun amacı yaşça küçük insanların üç kuruş harçlığına göz dikmek, yanlış biliyorsam düzeltin oyundaki iyi silahlar paralı ve süreli diye duymuştum.

Çalıntı olduğundan şüphen mi var. :uyan: Çalıntı olmasını da geçtim oyunun amacı yaşça küçük insanların üç kuruş harçlığına göz dikmek, yanlış biliyorsam düzeltin oyundaki iyi silahlar paralı ve süreli diye duymuştum.
Parayı bas ve HS tara. Zaten parayla aldığın silah hem seri hem yüksek hasarlı hem sekmiyor.

Evet, haritalarından belli. Wolfteam ile CS:GO karışımı gibi bir şey. Oyuncu kitlesi bana hitap etmiyor. Wolfteam de hiç oynamamıştım Zula da oynamam. Yaş 28 olunca artık bazı şeyleri es geçebiliyorsun. Türk yapımı olabilir fakat kötü oynarsam ki oynayabilirim bu çok normal 10 yaşındaki bir sübyanın bana arkadaşlarından öğrendiği hareketleri etmesini istemem.

Çalıntı mı? Hangi cesaret ile çalıntı diyorsunuz? Keşke çalıntı olsa. Daha kaliteli olurdu. Cs:Go haritalarına bir kaç motif ekleyip wolf team deki ateş mekanizmasi ve paraya dökülmüş güçlü silahlar. Ve işin kötü tarafı o kadar uğraşıp silah geçişleri(özellikle bıçak) beceriksizlik. Bu derece "kopya" oyunun tam "türk yapımı" diyerek "türk" ırkını ve kelimesini lekemekten başka bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı