Dying Light sizce underrated bir oyun mu?

Yetersiz.

Anasayfama çıktı bu video az önce. Oyunu 3 kere bitirdim fakat hala şu oyunun müziği ve atmosferi harika geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok fazla bile satmış. Oyun öyle abartılacak bir oyun kesinlikle değil. İkinci oyunu da daha çıkmadan yere göğe sığdıramadılar ama güzel patladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yılına göre en iyisi zamanımıza göre abartılmış gelebilir o zamanlarda böyle oyunlar bulmak zordu.

San Andreas'tan bahsediyorsanız doğru.

Son düzenleme:
Çok fazla bile satmış. Oyun öyle abartılacak bir oyun kesinlikle değil. İkinci oyunu da daha çıkmadan yere göğe sığdıramadılar ama güzel patladı.

Ha ha ha ha komikti tamam. 2015 yılında çıkan oyunlara dön de bir bak bakalım.

San Andreas'tan bahsediyor galiba.

Kesinlikle hayır ben ilk oyunu 15 bakın 15 2. oyunun 4 kez bitirdim. Bence ilk oyun değilde 2. oyun underrated
2. Oyunun tadı o kadar damağımda kaldı ki 80 1 ay önce 80 küsür saat oynadım ve şuan da tekrar indiriyorum

İlk oyun overrated. Hikayesi bildiğin dümdüz çöp. Oynanışı iyi ama büyüleyici seviyede değil. 2. Oyun her anlamda daha üstün. 30 milyonun neresini az buldunuz? RDR 2 50 milyon satmış zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı