Sızdırılan eski e-posta hesabı sorun yaratır mı?

Nyxenn

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar. Haveibeenpwned sitesinden veri sızıntılarını aradım. Tarama sonucunda bir sitede verilerim sızmış. Bunu halletmeyi başardım çift aşamalı doğrulamayı açıp şifrelerimi değiştirdim. Sonra diğer mail hesaplarımı da kontrol ettim. Bu diğer mail hesaplarımdan birinde de veri sızıntısı var dedi. Ama bu mailimi çok önceden kullanıyordum ve şifresini hatırlamıyordum o yüzden hesabı silmek istedim ancak telefon numarası gibi bir şeyde ekli değildi yani hiçbir şekilde giremedim o hesaba. O hesaba ne oldu bilmiyorum ama o hesap çalınmış ise benim şimdiki mailimle bir işlem yapabilir mi? Eski mailimde telefon numarası, adres ve kart numarası gibi şeyler yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Giden gitmiş bro pek kafaya takma yemek sepeti gibi yerlere üyeysen adamlar ev adresine kadar sızdırmışlar deniyor kimseye güven kalmadı bu devirde.

Hiçbir şey olmaz. O site hangi bilgilerinin gittiğini de gösteriyor, "Email addresses" dediği kısımda sadece mail adresinizin ne olduğunu öğreniler. Tabii yanında o sitede kullandığınız şifreniz, kullanıcı adınız, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz v.b de gitmiştir ama mailinizi kullanmaya devam ederseniz bir şey olmaz.

O site benim hesaba 7 sızıntı gösteriyor ama şifrelerim kuvvetli şifreler ve hiçbir sorun yaşamadım. Sdece Gmail'e saçma sapan iletiler geliyor onlar da spama düşüyor direkt günde 3 4 tane.

Hiçbir şey olmaz. O site hangi bilgilerinin gittiğini de gösteriyor, "Email addresses" dediği kısımda sadece mail adresinizin ne olduğunu öğreniler. Tabii yanında o sitede kullandığınız şifreniz, kullanıcı adınız, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz v.b de gitmiştir ama mailinizi kullanmaya devam ederseniz bir şey olmaz.
Çalındığını düşündüğüm hesapta herhangi bir bilgim yok sadece çocukken açtığım bir oyun hesabımdı yine de bir şey olur mu akşam akşam buna canım sıkıldı

Geri
Yukarı