Sızdırılmış olarak görülen mail için ne gibi önlemler almak gerekli?

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Socradarlabs sitesine baktım, mail yerine mailimi yazdım ve mailim 1 kere sızdırılmış olarak görünüyor. Nereden olduğuna baktım super ve gecno VPN'leri patlamış fakat benim baktığım sitede 2021 yazıyordu. Deepweb'e baktığım yerde 2022 yazıyordu. Şifremi şimdi değiştireceğim başka ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ele alırken ne dedi, işe yarıyor muymuş site ve güvenli miymiş?

Sitenin güvenliliği ile ilgili bir şey demedi ama tavsiye falan etti. Bakın şuraya yazarsanız mailinize bakıyor falan diye. Ona da güvendiğim için denedim zaten sonrasın have i been pwnede baktım gerçekten gitmişim. Super VPN'den gitmişim.

Sitesinde şöyle geçiyor: “Çeşitli siber tehdit istihbarat servisleri yardımıyla kullanıcıları mevcut ve olası siber tehditler hakkında bilgilendiren yeni ve gelişen bir platform”

Mailin oltalama yöntemiyle veya virüsle ele geçirilip satışı sunulan hizmet sitelerinde var mı yok mu diye kontrol eden site. Güvenirliğini bilmiyorum fakat zaten şifre girmediğin için sorun teşkil etmeyecektir.

2FA açıp şifrenizi değiştirin, aynı şifreleri kullanmayın yapmanız gereken ek bir önlem yok.

Geri
Yukarı