Size göre en güçlü karakter?

Doctor strange. Çok öne çıkmasada, çok güçlü bir karakter. Tüm Avengers'ı yerle bir edebilir.

Çok doğru tespit adam istese zamanı durduruyor veya evrenin hareket maniplasyonunu engelliyor.

Prismo evreni silip boyutlar arası gezip evrenin yönetimesinden sorumlu. Yani prismo istediği insanı.
Dokunmadan öldürebiliyor veya diriltebiliyor. Zamanı durdurup evreni baştan kuran adam.

Oyunda görsek hile diyeceğimiz bir adam yani.

Aşırı uzun bişey yazardım fakat cevabım Marvel evreninin tanrısı The One Above All ( herkesin üstünde biri ) Goku Omnipotential yani sonsuz potansiyel yada en azından öyle dendi. Ancak son formu MUI (Mastered Ultra Instinct) bunun üzerine çıkamaz ve bu formda uzun süre kalamaz fakat One Above All tövbe haşa Allah yani varoluşu ve hiçliği dahi yok edebilir

Evet mantıken bir tier daha atlasa boundless olacak bir adam ve sadece var oluş değil sonsuz Evren silip yok edebilir ama hala hiyearşi geçemedi buyüzden ben onu 1A olarak ölçeklendiriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…