Size göre en güçlü karakter?

@Max Stirner konuyla ilgili değil ama söylemek istiyorum. Sizin profilin Kirito olduğunu biliyorum. Ama uzaktan bakınca sanki Tamako gibi geliyor nedense. 😂

images-4.jpeg

Aşırı uzun bişey yazardım fakat cevabım Marvel evreninin tanrısı The One Above All ( herkesin üstünde biri ) Goku Omnipotential yani sonsuz potansiyel yada en azından öyle dendi. Ancak son formu MUI (Mastered Ultra Instinct) bunun üzerine çıkamaz ve bu formda uzun süre kalamaz fakat One Above All tövbe haşa Allah yani varoluşu ve hiçliği dahi yok edebilir

Aşırı uzun bir şey yazardım fakat cevabım Marvel evreninin tanrısı the One above all ( herkesin üstünde biri ) goku omnipotential yani sonsuz potansiyel ya da en azından öyle dendi. Ancak son formu muı (mastered Ultra ınstinct) bunun üzerine çıkamaz ve bu formda uzun süre kalamaz fakat One above all tövbe haşa Allah yani varoluşu ve hiçliği dahi yok edebilir.

Evet mantıken bir tier daha atlasa boundless olacak bir adam ve sadece var oluş değil sonsuz Evren silip yok edebilir ama hala hiyearşi geçemedi buyüzden ben onu 1A olarak ölçeklendiriyorum.

Geri
Yukarı