Size göre en güçlü karakter?

Terminator derim ben. Özellikle Mortal Kombat 11 oynadıktan sonra Terminator'ün güçlü olduğuna yürekten inandım.
Hocam güçsüz sanıyordum ama bu resmi görünce vazgeçtim.Resmen adam zaman değişimi yapabiliyor.

Dosya Ekleri

• 1617288854501.png
    1617288854501.png
    511,9 KB · Görüntüleme: 58
Şu an genel bilgi olarak boundless karakterler yani the creator, kami tenchi, ailen X, holb, gibi hem anime hem çizgi film karakterleri dışında en güçlü karakter nedir bence bir çizgi filme rağmen en güçlü karakter benim için prismodur.

The creator dışında saydıklarının hiçbiri boundless değil ve prismonun tieri 2-Cdir bilinen en güçlü boundless olmayan karakter Enlildir.
Şu an genel bilgi olarak boundless karakterler yani the creator, kami tenchi, ailen X, holb, gibi hem anime hem çizgi film karakterleri dışında en güçlü karakter nedir bence bir çizgi filme rağmen en güçlü karakter benim için prismodur.
Öncelikle yazdıklarından sadece The Creator Boundless`dir.
Alien X 2-C`dir.Holb u bilmiyorum eğer demek istediğin Golb ise Golb 2-C`dir.Kami Tenchi 1-B`dir.
Boundless dışında bilinen en güçlü karakter Enlil`dir Enlil`in tieri High 1-A`dır.
nE Bruhhhh

Son düzenleme:
The creator dışında saydıklarının hiçbiri boundless değil ve prismonun tieri 2-cdir bilinen en güçlü boundless olmayan karakter enlildir.

Öncelikle yazdıklarından sadece the creator Boundless'dir.
Alien X 2-C'dir. Holb u bilmiyorum eğer demek istediğin golb ise golb 2-C'dir. Kami tenchi 1-b'dir.
Boundless dışında bilinen en güçlü karakter Enlil'dir Enlil'in tieri High 1-a'dır.

Ne bruhhhh.

Zaten ben ailen X'e, kami tenchiye ve golba boundless demedim hepsi universal apisindeler hatta kami tenchi hyperverse olarak scale edilir. Bu arada enlil en güçlü High 1A yani boundless dışındaki en güçlüsü bunda haklısın.

Classic olanmı yoksa Remastered olan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı