Size göre en iyi hikayeli oyun nedir?

Size göre en iyi hikayeli oyun nedir? Şu ana kadar RDR 2 dışında pek fazla hikayeli oynamadım ancak ben şahsen RDR 2'nin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Sonu pek hoşuma gitmedi ancak intikam alabildiğime sevindim. Her neyse, size göre en iyi hikayeli oyun nedir? Amacım öneri almak.

God of War oynamayı düşünüyordum ancak The Witcher 3'ü beğenmediğimden dolayı onu da seveceğimi sanmıyorum.

Hocam hikayenin oyuncuya aktarılması ve hikayenin işlenişi yönünden en iyi oyunun RDR 2 olduğunu düşünüyorum fakat hikaye anlatımı her oyuncunun hoşuna gitmesede arka plan lore u olarak en iyi oyunun Elden Ring olduğunu düşünüyorum.

Beyond Two Souls, Life is Strange [tüm serileri]

Başımın tacı Half-Life 1 ve alt paketleri. Çünkü o grafik kalitesi, atmosfer ve mekanikler bu hikayeye çok güzel gidiyor. Fakat Half-life 2 her ne kadar hikaye odağını daha da arttırsa da biraz sönük geliyor bana.

God of War 2018 de iyi bence.

Size göre en iyi hikayeli oyun nedir? Şu ana kadar RDR 2 dışında pek fazla hikayeli oynamadım ancak ben şahsen RDR 2'nin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Sonu pek hoşuma gitmedi ancak intikam alabildiğime sevindim. Her neyse, size göre en iyi hikayeli oyun nedir? Amacım öneri almak.

God of War oynamayı düşünüyordum ancak The Witcher 3'ü beğenmediğimden dolayı onu da seveceğimi sanmıyorum.
Uncharted serisi.

En iyi hikayeli degil ama hikayesi çok iyi olan birkaç oyun bana göre;
Brothers tale of two sons.
Spec Ops The Line
Cry of fear.
Doki Doki literature Club.
Middle Earth Shadow of mordor ve Shadow of War.

Geri
Yukarı