Size göre en iyi hikayeli oyun nedir?

Konu olarak Heavy Rain, GTA 4, Assasins Creed 2 ilgimi çeken oyunlar oldu. Hikaye anlatımında ise Rdr 2, The Last Of Us 2 diyorum. Bunlar arasından seçim yapmam gerekirse büyük ihtimalle Rdr 2 derim. Hem konusu iyi hem işleniş çok iyi hemde hikâye anlatımı harika.

Size göre en iyi hikayeli oyun nedir? Şu ana kadar RDR 2 dışında pek fazla hikayeli oynamadım ancak ben şahsen RDR 2'nin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Sonu pek hoşuma gitmedi ancak intikam alabildiğime sevindim. Her neyse, size göre en iyi hikayeli oyun nedir? Amacım öneri almak.

God of War oynamayı düşünüyordum ancak The Witcher 3'ü beğenmediğimden dolayı onu da seveceğimi sanmıyorum.

Ben çok fazla oyun oynadım BF(1, 4, 5) RDR2 Cyberpunk GTA GoW ve sayısızca şu an aklıma gelmeyen bile bir sürü oyun var ama detroid become human benim için bir farklıydı oynanışı kısıtlı olmasına rağmen bana göre en iyi oyun odur bana inanılmaz zevk verdi markus adamdır.

Karakter gelişimi hikayesi, karakter bolluğu ve açık dünya kullanımı açısından hala en beğendiğim oyun Assassin's Creed 2'dir. Detroit: Become Human hikayesi çok ilgimi çekmişti, zaten saf hikayeden oluşan bir oyun 😃. Assassin's Creed Revelations efsanevi bir karakteri ancak bu kadar güzel bitirebilirdi.

Geri
Yukarı