Size göre en iyi Süper kahraman oyunu hangisidir?

En iyisi

• Batman Arkham City

Oy: 26 37,7%
  • Batman Arkham Knight

Oy: 12 17,4%
  • Batman Arkham Origins

Oy: 0 0,0%
  • Batman Arkham Asylum

Oy: 2 2,9%
  • Guardians of the Galaxy

Oy: 1 1,4%
  • Marvel Avengers

Oy: 1 1,4%
  • Spider man

Oy: 21 30,4%
  • Spider man Miles Morales

• Injustice 2

• inFAMOUS Second Son

• Prototype

• X-Men Legends

• X-Men Origins: Wolverine

• Spider Man 2

• Spıder Man 3

• Oy verenlerin toplamı
    69
1710878481131.png

Hala Arkham City, Spider-Man serisi belki ona en çok yaklaşandır hatta Spider-Man 2'nin hikayesi bir parça daha iyi olsa Arkham City'i tahtından ederdi ama olmadı. Goat hala tahtında.

Yeni nesil çocuk tayfa Spider-Man diyebiliyor ama aklı selim her insan City diyecektir. Origins'de iyi ama sadece hikâyesi ile çizgi romancı tayfanın sevgisini büyük oranda kazanıyor, Knight ise oynanış olarak taş gibi ama senaryo ve yan görevlerde sınıfta kalıyor. Asylum ise ne yazık ki kötü yaşlanmış bir oyun ama City hâla daha oynanabilen, oynanışı, senaryosu ve yan görevleri taş gibi olan (Spider-Man oyunlarını sevsem de o oyunların dandik yan görevlerinden sonra daha da ferahlatıyor) bir oyun. Onun dışında bence ortalama bir iş sunması ile inFamous Second Son ile Guardians of the Galaxy underrated, Spider-Man Miles Morales ise overrated as f seviyesindedir.

Hala Arkham City, Spider-Man serisi belki ona en çok yaklaşandır hatta Spider-Man 2'nin hikayesi bir parça daha iyi olsa Arkham City'i tahtından ederdi ama olmadı. Goat hala tahtında.
Spider-Man 2 önce wokedan kurtulup (Insomniac'ın woke yüzünden kadın karakterlerin göğüsünü bile küçük yapmak zorunda kaldığı geçen ortaya çıkmıştı) Spider-Man Web of Shadows'dan daha iyi bir Venom istilası senaryosu yazsın hocam. Sony'nin baskısı ve kaliteli oynanış yapacağız derken yan görev ve senaryoda ilk oyunun üstüne çok koyamamışlar bence.

Ben 10 serisinin en iyi Ben 10 Alien Force Vilgax Attacks ya da Ben 10 Omniverse'dür. Alien Force Vilgax Attacks, geniş ve farklı haritaları, 10 uzaylının hepsinin olması, Ben'in sürekli uzaylı formunda kalabilmesi ile oldukça iyidir. Omniverse ise God of War(2005) tarzı kareye abanarak oynanan hack and slash türü içinde çok kötü değildir. Yine 10'dan fazla uzaylıya dönüşebildiğin için ve 3-4 saatte bittiği için çok baymıyor.

X-Men Origins: Wolverine şu oyun çok sağlam bu arada, çok keyifli. Wolverine olarak millete pençe saplayıp, atlamayı herkes tatmalı.

Yeni aklıma geldi, listede olduğunu bile fark etmedim.

Yeni nesil çocuk tayfa Spider-Man diyebiliyor ama aklı selim her insan City diyecektir. Origins'de iyi ama sadece hikâyesi ile çizgi romancı tayfanın sevgisini büyük oranda kazanıyor, Knight ise oynanış olarak taş gibi ama senaryo ve yan görevlerde sınıfta kalıyor. Asylum ise ne yazık ki kötü yaşlanmış bir oyun ama City hâla daha oynanabilen, oynanışı, senaryosu ve yan görevleri taş gibi olan (Spider-Man oyunlarını sevsem de o oyunların dandik yan görevlerinden sonra daha da ferahlatıyor) bir oyun. Onun dışında bence ortalama bir iş sunması ile inFamous Second Son ile Guardians of the Galaxy underrated, Spider-Man Miles Morales ise overrated as f seviyesindedir.

Spider-Man 2 önce wokedan kurtulup (Insomniac'ın woke yüzünden kadın karakterlerin göğüsünü bile küçük yapmak zorunda kaldığı geçen ortaya çıkmıştı) Spider-Man Web of Shadows'dan daha iyi bir Venom istilası senaryosu yazsın hocam. Sony'nin baskısı ve kaliteli oynanış yapacağız derken yan görev ve senaryoda ilk oyunun üstüne çok koyamamışlar bence.

Ben 10 serisinin en iyi Ben 10 Alien Force Vilgax Attacks ya da Ben 10 Omniverse'dür. Alien Force Vilgax Attacks, geniş ve farklı haritaları, 10 uzaylının hepsinin olması, Ben'in sürekli uzaylı formunda kalabilmesi ile oldukça iyidir. Omniverse ise God of War(2005) tarzı kareye abanarak oynanan hack and slash türü içinde çok kötü değildir. Yine 10'dan fazla uzaylıya dönüşebildiğin için ve 3-4 saatte bittiği için çok baymıyor.
Bazı konularda kesinlikle katılıyorum size. Fakat bence Spider Man serisine açıkçası Batman oyunlarına bir rakip olarak değil, çok iyi bir alternatif olarak bakılmalı. Zira uzun zamandır bu tarzdaki Spider Man oyunlarının eksikliğini çekiyorduk diye düşünüyorum hocam. Miles Morales ise aşırı kısa bir spin off tarzı bir oyun. Bir ara oyun olarak hedeflendiği için kısa da tutulmuş. Fakat fiyat etiketi kesinlikle çok yanlış. Yine de çok etkileyici olmasa da gideri var diyebilirim. Hikaye ve hikaye anlatımının zayıf kaldığını düşünüyorum. Onun dışında 1.oyundan sonra değişik temada, "biraz daha örümcek adam oynayayım" diyenler için güzel oyundur. Tabi 2. Oyun çıktıktan sonra yüzüne bakan var mı bilmiyorum.

Onun dışında bence de Batman Arkham serisi bu işin piridir. Fakat Arkham Asylum'un o kadar da kötü yaşlanmadığını düşünüyorum, dövüş akışı Arkham City'deki sistem ile neredeyse aynı, asylum atmosferi de çok güzel yansıtılmış, bence hala oynanabilir. Arkham Knight ise gerçekten oynanış olarak hala birçok oyuna taş çıkartıyor, ayrıca biraz unpopular opinion gibi olacak ama herkesin aksine ben batmobile mekaniklerini ve hikayedeki yerini sevmiştim. Hikayesi biraz zayıf ama o kadar da kötü değil tabi.

Onun dışında bence de Batman Arkham serisi bu işin piridir. Fakat Arkham Asylum'un o kadar da kötü yaşlanmadığını düşünüyorum, dövüş akışı Arkham City'deki sistem ile neredeyse aynı, asylum atmosferi de çok güzel yansıtılmış, bence hala oynanabilir. Arkham Knight ise gerçekten oynanış olarak hala birçok oyuna taş çıkartıyor, ayrıca biraz unpopular opinion gibi olacak ama herkesin aksine ben batmobile mekaniklerini ve hikayedeki yerini sevmiştim. Hikayesi biraz zayıf ama o kadar da kötü değil tabi.
Arkham Asylum'a ani Batman açlığı ile geri döndüğümde ben de bir oturuşta bitirecek kadar oynayabiliyorum. Benim orada bahsettiğim seriye yeni başlayacaklar için geçerli. Şöyle interneti bir tarayınca ilk defa oynayanlar arasında Arkham Asylum'u oynayamayan veya sıkılan çok var.
Miles Morales ise aşırı kısa bir spin off tarzı bir oyun. Bir ara oyun olarak hedeflendiği için kısa da tutulmuş. Fakat fiyat etiketi kesinlikle çok yanlış. Yine de çok etkileyici olmasa da gideri var diyebilirim. Hikaye ve hikaye anlatımının zayıf kaldığını düşünüyorum.
Miles Morales, woke kültürünü destekleyelim derken eline yüzüne bulaştıran ve woke kültürünü desteklerken oyuncuları kazıklamak isteyen dandik bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı