Size göre hangi Far Cry oyunu daha güzel?

Methly

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-3470
Asus GTX 1050Ti
8x2 Ram
Turbox H61
Cooler Master 500W
Meslek
Öğrenci
Çogunlukla 3-4-5 denilecegini düşünüyorum. Ancak bunların iyi ve kötü yanlarınıda açıklayarak anlatırsanız sevinirim.

Çogunlukla 3-4-5 denilecegini düşünüyorum. Ancak bunların iyi ve kötü yanlarınıda açıklayarak anlatırsanız sevinirim.

Benim için en güzel olan 4 diyebilirim tüm seriyi oynadım ve aralarında en keyif aldığım 4. oyun olabilir özellikle şu arena olayı çok eğlenceli saatlerce orada takılırım sıkıldığımda :D

İlk hangisini oynarsan onu seviyorsun.

Ben 3.oyundan başladım, gayet güzeldi (Yıl 2018 falandı). Sonra bitirdim. 4.Oyuna geçtim. Oyun 3.oyunun kopyası. Aynı oyundan iki tane oynayamadım. Sonra 5'e baktım, o da aynı formül. Yani bir tane oynadıktan sonra devamı gelmiyor benim için.

Aslında 3-4-5-6 hepsi aynı oyun motoruyla yapıldı aralarında teknik olarak sadece grafik farkları var. Bence hepsi aynı şeyin laciverti olmasına rağmen 3 diyorum. Villainlere bakacak olursak Far Cry 3 ve 6 iyi gibi. 3'te vaas öne çıkıyor ama asıl villain o değil. 6 da da giancarlo espocito abimiz iyi oynamış. 4'ün villaini berbat 5'in ise garip gözükmeye çalışan ama işi daha da berbat eden bir karakter. Ana karakterlere bakacak olursak en iyisi yine 3. açık dünya keşif meşif hepsi aynı sistem bence en iyisi 3.

Yeni konular

Geri
Yukarı