Size göre hangi oyunlar overrated?

Cs Go, Fornite, LoL...

CS:GO ve dahilinde Counter-Strike serisi FPS, E-spor adına bir devrimdir. Kesinlikle overrated olduğunu düşünmüyorum. Direkt popüler diye yollamışsınız.

BattleBit Remastered zımbırtısı gereksiz abartılıyor. Piksel piksel oyuna 180 TL basmışlar. Adam akıllı fiyat yazsalar oynanabilir belki.

Aynen bence de öy... Bi' dakika hocam kapı çalıyor kim geldi acaba?
Bir rivayete göre bu videodan sonra Enis Kirazoğlu bütün Witcher 3 kötüleyenlerin evini basmaya gidermiş... Bunlardan bir tanesi de sen oldun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen bence de öy... Bi' dakika hocam kapı çalıyor kim geldi acaba?
enis-kirazoğlu (1).gif

CS:GO ve dahilinde Counter-Strike serisi FPS, e-spor adına bir devrimdir. Kesinlikle overrated olduğunu düşünmüyorum. Direkt popüler diye yollamışsınız.

BattleBit Remastered zımbırtısı gereksiz abartılıyor. Piksel piksel oyuna 180 TL basmışlar. Adamakıllı fiyat yazsalar oynanabilir belki.

Ben hiçbir yerde abartıldığını görmedim BattleBit Remastered'ın. Abartma ile sevilme arasında çizgi var. (ayrıca fiyatı yüksek değil sadece 6.78 dolar 😃)

Bir rivayete göre bu videodan sonra Enis Kirazoğlu bütün Witcher 3 kötüleyenlerin evini basmaya gidermiş... Bunlardan bir tanesi de sen oldun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Enis'in beğenmediği oyunlar illa vardır ama popüler ve yeni çıkan hemen hemen her oyunu beğenen biri ya da beğenmesi için ve kitlesini yönlendirmesi için para alan biri gibi geliyor bana. Tam olarak objektif değil. O yüzden takip etmeyi bırakmıştım kendisini.

Geri
Yukarı