Overrated bulduğunuz oyunlar nelerdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kanz12r

Hectopat
Başlıkta yazdığı gibi overrated bulduğunuz (abartılmış veya hak ettiğinden fazla ilgi gören) oyunlar nedir nedenleriyle beraber? Benim overrated bulduğum oyunlar şunlar;

• Dying Light 1
  • Tomb Raider 2013.
  • Prototype
  • God of War 2018.
  • Sleeping dogs.
  • Batman: Arkham City.
  • Assetto Corsa.
  • Half-Life
  • Crysis
  • GTA 5
  • L.A. Noire.
  • Mafia 1-2
  • Star Wars: Jedi Fallen Order.
  • Doki Doki.
  • Death Stranding.
  • BioShock
  • GTA: San Andreas
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Baştan uyarayım! Bu konuya denk gelip sevmediğiniz bir oyunu eleştirecekseniz aynı şekilde sizin de eleştiri kaldırabilmeniz lazım. Eğer eleştiri kaldıramıyorsanız fikirlerinizi belirtmeyin. Boşu boşuna tartışma çıkmasın. Eleştiri kaldırabilmek sizi aptal yerine koymaz. Tam tersi olgun biri yapar. Biri en sevdiğiniz şeye sallıyor diye onu sevdiği şeylerden vurmaya çalışmayın. Aynı şekilde eleştiri yapacağım diye oyuna ve fanlarına öfkenizi kusmayın, gidin kendi konunuzu açın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok pis linç yiyeceğim ama RDR2 diyorum.
Konuda bu linç meselesinden bahsettim ben RDR2'ye bayılırım ama siz sevmediniz diye sizi yargılayamam herkes her oyunu sevmek zorunda değil sadece neden sevmediniz yada sevmediğiniz kısımları neresidir onu diyebilirim.

Başlıkta yazdığı gibi overrated bulduğunuz (abartılmış veya hak ettiğinden fazla ilgi gören) oyunlar nedir? Benim overrated bulduğum oyunlar şunlar;

• Dying Light 1
  • Tomb Raider 2013.
  • Prototype
  • God of War 2018.
  • Sleeping dogs.
  • Batman: Arkham City.
  • Assetto Corsa.
  • Half-Life
  • Crysis
  • GTA 5
  • L.A. Noire.
  • Mafia 1-2
  • Star Wars: Jedi Fallen Order.
  • Doki Doki.
  • Death Stranding.
  • BioShock
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Baştan uyarayım! Bu konuya denk gelip sevmediğiniz bir oyunu eleştirecekseniz aynı şekilde sizin de eleştiri kaldırabilmeniz lazım. Eğer eleştiri kaldıramıyorsanız fikirlerinizi belirtmeyin. Boşu boşuna tartışma çıkmasın. Eleştiri kaldırabilmek sizi aptal yerine koymaz. Tam tersi olgun biri yapar. Biri en sevdiğiniz şeye sallıyor diye onu sevdiği şeylerden vurmaya çalışmayın. Aynı şekilde eleştiri yapacağım diye oyuna ve fanlarına öfkenizi kusmayın, gidin kendi konunuzu açın.
Fallout NV. Oynamayı denedim ama başaramadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı