Size göre sezon 11'in en iyi koridoru hangisi?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
S11 başı Jungle çok buff'lıydı nerflenmesine rağmen hala Jungle bence, sonra Bot Lane geliyor, ADC mainim.
Hocam yazdığınızı görmemiştim ksuura bakmayın. Evet nerf yemişti fakat sonradan 2 yama buff yedi Jungle. Birisinde XP'ler gene fazla arttırıldı ve çarpın verdiği can yükseldi. 2. Buffta ise çarp eskisi gibi 18. Level'de 1000 Damage burmak yerine çarp görevinizi tamamladığınız an 900'e yükseldi bu bufflar çok büyük bufflar. Ayrıca ormancıların daha iyi gank atabilmesi için kamp çıkma süreleri 10 saniyeden 15'e yükseldi ki zamanında hemen gank atıp yetişebilsinler diye. Bu durumda Jungle şuanda en güçlü rol ve en önemli rol haline geldi. Bence sezon başı çok bufflu halinden daha bufflu hale geldi. Ama her yıl olduğu gibi MSI ve Sezon arasında Jungle gene değişir.

Benim gözlemlerime göre “Jungle” ve taşıyan hep Support olsa da “BOT” koridoru oyunun gidişatını belirler.

Hala öyle gibi duruyor.

Düşük eloda az hata yapan kazanır. Yüksek eloda daha iyi oynayan kazanır. Koridor olayı çok değişken sağlıklı yorum yapılmaz.
Hocam düşük elo'da, çalıda ward olmasına rağmen ve karşıdaki adam beni görmesine rağmen hala devam ediyordu. Çok garip bir yer orası.
Benim gözlemlerime göre “Jungle” ve taşıyan hep Support olsa da “BOT” koridoru oyunun gidişatını belirler.

Hala öyle gibi duruyor.
Aynen ben hep Jungle oynarken botlane'in arkasında duruyorum. Bir tane gank attıktan sonra zaten direk ejdere falan genellikle yardım ediyorlar. Tabiiki oyunu taşıyacak şampiyonlara da gank atmak önemli.

Son düzenleme:
Hocam düşük elo'da, çalıda ward olmasına rağmen ve karşıdaki adam beni görmesine rağmen hala devam ediyordu. Çok garip bir yer orası.

Aynen ben hep Jungle oynarken botlane'in arkasînd duruyorum. Bir tane gank attıktan sonra zaten direk ejdere falan genellikle yardım ediyorlar. Tabiiki oyunu taşıyacak şampiyonlara da gank atmak önemli.
Yani Jungle ve Support taşır bence.

Geri
Yukarı