Size özel korkularınız var mı?

• Konuyu başlatan ddr1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 2B

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Şimdi şöyle;

Herkes klasik şeylerin aksine değişik şeylerden, paranormal anlamlar çıkardığınız korkular var mı? Örnek vereyim;

Herkes bir anda bir yerden kafa fırlamasına korkar, ama ben yandan uzanan kafadan korkuyorum. Böyle bir yere bakarken yandan bi' kafa uzanıyor. Böyle değişik paranormal olay korkunuz var mı?

Şimdi şöyle;

Herkes klasik şeylerin aksine değişik şeylerden, paranormal anlamlar çıkardığınız korkular var mı? Örnek vereyim;

Herkes bir anda bir yerden kafa fırlamasına korkar, ama ben yandan uzanan kafadan korkuyorum. Böyle bir yere bakarken yandan bi' kafa uzanıyor. Böyle değişik paranormal olay korkunuz var mı?

Karanlıktan korkuyorum :D? Nasıl bir mantık bilmiyorum ama ışığı kapatınca yatağa doğru koşup yorganın altına giriyorum. Cin beni yorganın altında göremiyor. 😎

Şimdi şöyle;

Tuhaf ama oyunlarda harita dışına falan düştüğüm zaman ürperiyorum ve şu Half Life 1'in gökyüzü kaplaması

Geri
Yukarı