Sizi hiç arayan soran birileri oluyor mu?

Neden başkası tarafından aranmak için bir yerini yırtasın ki? Zorlama güzellik olmaz hocam kendini geliştir bir statün olsun işte o zaman herkes seni arayıp sorar doğru değil mi?

Hocam sorunu kendinde aramasında bir problem yok sadece biraz emek verse belki arıyanı soranı olur belki de arkadaş grubu olur ben kendimden örnek verdim he şu da olabilir arkadaş olmak istediği insanlarda sorun olabilir bende öyleydi çünkü bence en temizi yeni arkadaşlar araması.

Hocam sorunu kendinde aramasında bir problem yok sadece biraz emek verse belki arıyanı soranı olur belki de arkadaş grubu olur ben kendimden örnek verdim he şu da olabilir arkadaş olmak istediği insanlarda sorun olabilir bende öyleydi çünkü bence en temizi yeni arkadaşlar araması.
Haklısınız hocam biraz emek verince oluyor ama verdiğin emeğe değecek insan bulmak hakikaten zor herkesin cıvıttığı bir nokta var o yüzden mesafeli davranmak gerekiyor.

Aga be. Konudaki yorumlar üzücü.

Hocam iyi patronmuş. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum.
Evet, maaşı çok düşük veriyordu ama arada arayıp harçlık atar yüksek miktarda, hatta anneler gününde bana anneme hediye alayim diye 500TL atmıştı, yakında ortağımız da olacak kendisi İnşaAllah.

Eskiden kuzenimle çok iyiydi aramız. Telefonum çaldığında hep o yazardı ekranda. Şimdi küstük. Ara sıra annem yada babam arar.

Bu dönemde hiç kimse hâl hatır için aramıyor. Ama ne zaman işleri düşse 50 kere ararlar, maalesef böyle bir devrin içerisindeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı