Sizleri özledim

@R.B.D, anlıyorum. Hesap birleştirmesi olduysa doğru öyle olabiliyor. Zamanında çoklu hesap açmıştım, yöneticiler birleştirmişti.
Saygıdeğer IsatsuNod hocamız ile yaz tatilinde bu forum vesilesi ile görüşmüştük hocam. O esnada benim telefonumdan kendi hesabına giriş yapmıştı. Hatta konu açmıştık bu forum sayesinde görüştük babında ancak sanırım beni de çoklu hesap sandılar. :)

Isatsu üstadımız ise foruma küstü elbette yok yere hesabı silinmiş oldu. 👆🏼

Yöneticilere gerekli açıklamayı yaparken bana rapor engeli dahil uzun süreli ceza verdiler. Canları sağolsun. :)

@Berkay058 , Trollük deniliyor ama bana ceza aylar sonra aylar önceki bir konu bazlı gelmişti. Anlam verememiştim. :)

Kıymetli ve bir o kadar müzmin forumdaşlarım, 👆🏼

Her birinize tek tek hal hatır sormayı boynumun borcu bilsem de bu hususu gerçekleştirebilmem olasılıklar içinde oldukça düşük oranda karşıma çıkmaktadır.

Uzun zamandır cezalıydım. Aranızdaydım ancak mesaj yazma yetkim yoktu. 6 ay gibi bir süre mesaj yazmadan, beğenmeden sizleri takip ettim. Bazı konulara etiketlendim. Sizlere sarılıp "ben buradayım!" demek istedim ama kalemimin mürekkebi resmen donmuştu. ✍🏼

Yozlaşan türkçemizi yeşertmek adına kelimelerimi olabildiğince doğru kullanıp herkese örnek olması için doğru patika izlediğimi düşünsem de kalemim bir takım hususlarda sivri algılanmıştır. Bu bağlamda bazılarınca yazdıklarım hakaret olarak algılansa da canları sağ olsun. Bu dünya geçici. Unuttum bile ne olduğunu ancak, şunu demek istiyorum:
Gönüller, bir tebessüm ile canlanır, ruhlar ise tebessümün doğurduğu sonuç ile canlanır. 🌹

Hepinize hayırlı geceler dilerim üstatlarım.
Saygılarımla. 🙌

Sunucuları falan mı hack LED'in aga? 6 ay ban ne?

Değerli ıbıdık zıbıdık üstadım, 🤲

Sizsiz geçen sonbahar akşamlarında,
İssiz yanan kor ateşi gibiydik. 🤡

Technopat denen bu küçük mahallenin kör ışığında,
Gözümüz sizi aradı, bulamadı pes ettik. 💪🥴

Enfes yorumlarınızdan mahrum kalan birer cesettik,
Her akşam, efkarı yudumlarken sizden söz ettik. 🤌🤏

Şimdi siz geldiniz soğuk esen beyaz rüzgarların arasından,
Kış hemen yaz oldu, maun ve meczup olduk göç ettik. 👅😩

Saygıdeğer IsatsuNod hocamız ile yaz tatilinde bu forum vesilesi ile görüşmüştük hocam. O esnada benim telefonumdan kendi hesabına giriş yapmıştı. Hatta konu açmıştık bu forum sayesinde görüştük babında ancak sanırım beni de çoklu hesap sandılar. :)

Isatsu üstadımız ise foruma küstü elbette yok yere hesabı silinmiş oldu. 👆🏼

Yöneticilere gerekli açıklamayı yaparken bana rapor engeli dahil uzun süreli ceza verdiler. Canları sağolsun. :)

@Berkay058 , Trollük deniliyor ama bana ceza aylar sonra aylar önceki bir konu bazlı gelmişti. Anlam verememiştim. :)
Hesabı silinen arkadaşın yerinde olsaydım muhtemelen epey bir bozulurdum. Tuhaf bir durum yaşamışsınız, tekrar hoşgeldiniz.

Değerli ıbıdık zıbıdık üstadım, 🤲

Sizsiz geçen sonbahar akşamlarında,
İssiz yanan kor ateşi gibiydik. 🤡

Technopat denen bu küçük mahallenin kör ışığında,
Gözümüz sizi aradı, bulamadı pes ettik. 💪🥴

Enfes yorumlarınızdan mahrum kalan birer cesettik,
Her akşam, efkarı yudumlarken sizden söz ettik. 🤌🤏

Şimdi siz geldiniz soğuk esen beyaz rüzgarların arasından,
Kış hemen yaz oldu, maun ve meczup olduk göç ettik. 👅😩
Hocam bu değerli şiiri okurken sizin adınıza kıvanç duydum. 👆🏼
Boğazıma tek tek dizildi kelimelerim. Teşekkür ederim. :)

Hesabı silinen arkadaşın yerinde olsaydım muhtemelen epey bir bozulurdum. Tuhaf bir durum yaşamışsınız, tekrar hoşgeldiniz.
Evet üstadım. Kendimizi açıklamaya bile fırsat vermedi yöneticiler. Kimseye kin tutmam olacağı varmış. Ama yöneticilerin biz forum üyelerini dinlemesini ve adaletli bir patika izlemesini beklerdim....

Yeni konular

Geri
Yukarı