Sizlerle en iyi oyunu seçiyoruz - Yarı Final 1

Hangisi Size Göre En iyisi

• Oy verenlerin toplamı
    129
  • Anket kapandı .
RDR2 oynamadığım için Witcher'a verdim.
RDR oynasaydım büyük ihtimal ona verirdim.

Yorumlara baktım da, Witcher 3'e oy verenler RDR'yi oynamadım, yok firma küçük vs. gibisinden konuyla alakasız yorumlarda bulunup, fanboyluk yaptıklarından dolayı Witcher'a oylarını vermişler. RDR'nin kazanması gerekiyor. Neden bu kadar celallendim onu da bilmiyorum, ödül alacak sanki.

Ben de yeri ayrı daha çok seviyorum diye verdim ama fanboyluk ile alakasını çözemedim.

Yorumlara baktım da, Witcher 3'e oy verenler RDR'yi oynamadım, yok firma küçük vs. gibisinden konuyla alakasız yorumlarda bulunup, fanboyluk yaptıklarından dolayı Witcher'a oylarını vermişler. RDR'nin kazanması gerekiyor. Neden bu kadar celallendim onu da bilmiyorum, ödül alacak sanki.
Rdr çok iyi bir oyun ama dürüst olayım ben witcher 3 den daha fazla zevk aldım. Ama objektif olup bir side by side karşılaştırma yapınca rdr 2 nin daha üst düzey bir oyun olduğunda karar kıldım. Oyumu da rdr 2 ye verdim. Ama en sevdiklerim listesinde oyun 3 sırada.

r.PNG

ek.jpg

Bu karşılaştırma biraz elma armut karşılaştırması gibi olacak. Biri RPG türü iken, diğeri ise aksiyon/maceradır. Tek benzerliği ilgili karakterlerin at kullanmasıdır. Sonuç itibariyle, iki sanat eserini de bitirimiş biri olarak, kesinlikle karar veremediğim ancak yapım yılı sebebiyle teknik olarak RDR2'nin bir adım önde olduğu karşılaşmadır. Dolayısıyla oyum Read Dead Redemption'a. (Üzgünüm Roach.)

Geri
Yukarı