Sizlerle en iyi oyunu seçiyoruz - Yarı Final 1

Hangisi Size Göre En iyisi

• Oy verenlerin toplamı
    129
  • Anket kapandı .
Az da olsa katılıyorum. GTA 5 gerçekten mükemmel bir oyun ama şu an Online serverler gerçekten kötü. Bekleme süreleri, sunucu çökmeleri çok oluyor. GoW çıkmalıydı finale.

Hayır onun dışında verdiği zevk olarak da RDR ile kapışan bir oyunken GoW, neden finale yarı sandbox ve derinlik içermeyen hikayeye sahip açık dünya bir oyun çıkıyor anlamadım.

GTA gelmeli bence. Standartları belirleyen bir oyun.

Yüksek ihtimal en iyi oyun yarışmasının kazananı RDR2 olacak ve olmalıda.

Standart belirleyen oyun GTA 4'dü. GTA 5 aynı formülü uyarlayarak daha fazla pazarladı. GTA 4 olsa kabul ama GTA 5 hikayesiyle bence hüsrandı.
Burası spoiler:
Aranızdan hanginiz franklin ile sonda bir karakter öldürürken gerçekten bir şeyler hissetti. Ben hissedemedim. Çünkü 3 karakter koymuşlar ama 3 üyle de derinlikli bir bağ kuramadık. Kötü karakter desen zaten yok. Yani hikaye ile alakalı hiçbir durum bana bir şeyler hissettirmedi GoW'da hissettiğim gibi.
Spoiler bitti.
Tamam açık dünyası geniş ve o zamanki en iyisiydi ama haritanın yaşadığını hissettiren bir şey yoktu. Bazı yan görevler kaliteliydi. Ama eminim ki GTA 5'in açık dünyasını sevenler aktivite çeşitliliği için sevmiştir. Haritanın neresine gidersen git bir çeşitlik hissettirmiyordu. GoW ise her şeyin açık dünya ve Online olduğu dönemde zaten tutan bir formülü diğerleri gibi kopyalamak yerine yeniliğe gitti ve dağı taşı parçaladığımız kratosun duygusal kısmı ile mükemmel bir macera yaşadık. Oyun dediğin sadece açık dünyayla olmaz. Buna kim katılır kim katılmaz bilemem ama objektif bir şekilde bakınca GoW çok daha fazla şey sunuyor.

Ben de yeri ayrı daha çok seviyorum diye verdim ama fanboyluk ile alakasını çözemedim.
Rdr çok iyi bir oyun ama dürüst olayım ben witcher 3 den daha fazla zevk aldım. Ama objektif olup bir side by side karşılaştırma yapınca rdr 2 nin daha üst düzey bir oyun olduğunda karar kıldım. Oyumu da rdr 2 ye verdim. Ama en sevdiklerim listesinde oyun 3 sırada.
İkisini de oynayıp, oy verenlere zaten lafım yok. Objektif olmayan insanlar hakkında konuşmuştum. RDR'yi oynamadım o yüzden Witcher'a oy veriyorum veya Witcher'ı yapan firma daha küçük bir firma o yüzden Witcher'a oy veriyorum diyenler var. Saçma yani, onlar hakkında konuşmuştum.

İkisini de oynayıp, oy verenlere zaten lafım yok. Objektif olmayan insanlar hakkında konuşmuştum. RDR'yi oynamadım o yüzden Witcher'a oy veriyorum veya Witcher'ı yapan firma daha küçük bir firma o yüzden Witcher'a oy veriyorum diyenler var. Saçma yani, onlar hakkında konuşmuştum.

Bu konuda haklısınız.

RDR2 övgüyü hak eden bir oyun o konuda aksini söyleyemem. Zamanında PS2'de Activision'un, Gun adında bir oyunu vardı. Saatlerce oynardım. Bu iki türün de hastasıyım ancak Witcher'ın bende yeri çok ayrı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı