Şizofrenlik nasıl anlaşılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olayın ilginç tarafi hocam, bunlari uyumak üzereyken görüp duyuyor. Uykuda değil. Ben bazen başım ağrıdığında rüyalarımda acı çekiyordum. Kalktığımda kan ter içinde oluyorum.

Olayın ilginç tarafi hocam, bunlari uyumak üzereyken görüp duyuyor. Uykuda değil. Ben bazen başım ağrıdığında rüyalarımda acı çekiyordum. Kalktığımda kan ter içinde oluyorum.
Anlattıklarınız şeyler cin olaylarına çok benzediği için cinler üzerinden anlatıyorum. Daha önce bu olayları yaşayıp atlatmış biri olarak isterseniz size yardımcı olmak isterim. Dilerseniz instagramdan bana ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adım buradaki ile aynı.

Evet hocam ya sadece uyurken yaşıyorum gözlerimi kapıyorum panik atak geçiriyorum daha uyumadan bir anda gözümü açıp korku dehşet içinde uyanıyorum çok kötü bir şey gece 5'e kadar uyayamıyorum fakat yanımda biri varken düzeliyor yani benimki psikolojik izlediğim şeylerden dolayı korku yaşamam normal.

Karabasanlar da gerçek. Tam böyle rüya başladı baktım konuşamıyorum falan bismillah dememle uyanmıştım. Dua edin hocam.

Özellikle televizyonun sesini ve lambayı kapatıyorum yatmak için yastığa kafamı koyduğum an başlıyor sonra uyanıyorum TV sesini açıyorum veya balkona çıkıyorum inşallah bugün rahat uyuyabilirim normalde bu saatlerde uyuyan bir insanım fakat korkuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı