Şizofrenlik nasıl anlaşılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlattıklarınız şeyler cin olaylarına çok benzediği için cinler üzerinden anlatıyorum. Daha önce bu olayları yaşayıp atlatmış biri olarak isterseniz size yardımcı olmak isterim. Dilerseniz Instagram'dan bana ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adım buradaki ile aynı.

Hocam, Instagram kullanmıyorum. 2.si başım ağrıdığı zaman beni tertletiyor ağrıdan kıvranıyorum, bu da rüyalarıma yansıyor. Bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Ruyada acı çektiğim derken normal bir rüyada karşı tarafla vs attığınızı düşünün yenilen benim ve bundan acı çekiyorum.

Onu soracaktım ben de. Akşam ezanından sabah ezanına kadar sürüyorsa d-dostum bu ciddi.
Zamanında bende de oluyordu. Sabah ezanı okunmadan 5 dakika önce 1.50 boylarında küçük bir kız görmüştüm. Ezan okunduktan sonra bir anda yok olmuştu. Tabii arkadaşın sıkıntısı psikolojikte olabilir.
Genellikle öğlen uyandığım için bilemiyorum hocam.
Uyandığınızda yok oluyor yani?

Hocam, Instagram kullanmıyorum. 2.si başım ağrıdığı zaman beni tertletiyor ağrıdan kıvranıyorum, bu da rüyalarıma yansıyor. Bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Ruyada acı çektiğim derken normal bir rüyada karşı tarafla vs attığınızı düşünün yenilen benim ve bundan acı çekiyorum.

Hocam bundan daha 1 gün önce rüyamda bilgisyar oynarken odamın kapısında oturan köpek gördüm köpek bana bakıyor ben ona sonra dönüp monitöre bakıyorum tekrar köpeğe bakıyorum köpekte bir halıya bir bana bakıyor hiç korkmadım rüyayı görürken bir şey olmadı zaten sadece köpeği gördüm ama bir anda dehşet içinde uyandım bir anda irkildim gece 4 buçuktu.

Bu konuda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. İsterseniz size ulaşabileceğim bir sosyal medya hesabı var mı?

Zamanında bende de oluyordu. Sabah ezanı okunmadan 5 dakika önce 1.50 boylarında küçük bir kız görmüştüm. Ezan okunduktan sonra bir anda yok olmuştu. Tabii arkadaşın sıkıntısı psikolojikte olabilir.

Uyandığınızda yok oluyor yani?

Evet fakat sabahladığım zamanlar devam edebiliyor bazen özelikle acaba sesleri duyacak mıyım diye düşündüğüm zaman başlıyor.

Özellikle televizyonun sesini ve lambayı kapatıyorum yatmak için yastığa kafamı koyduğum an başlıyor sonra uyanıyorum TV sesini açıyorum veya balkona çıkıyorum inşallah bugün rahat uyuyabilirim normalde bu saatlerde uyuyan bir insanım fakat korkuyorum.
Önceliğin psikiyatri olsun istersen bir hocaya cin konusunda gidip konuşabilirsin veya yukarıda Murat5561k isimli arkadaşa danış.

Hocam bundan daha 1 gün önce rüyamda bilgisyar oynarken odamın kapısında oturan köpek gördüm köpek bana bakıyor ben ona sonra dönüp monitöre bakıyorum tekrar köpeğe bakıyorum köpekte bir halıya bir bana bakıyor hiç korkmadım rüyayı görürken bir şey olmadı zaten sadece köpeği gördüm ama bir anda dehşet içinde uyandım bir anda irkildim gece 4 buçuktu.

Hocam insanin psikolojik durumuda olaya etki ediyor. Belki siz o ara bir şey gördünüz ama hatırlamıyorsunuz.
Evet fakat sabahladığım zamanlar devam edebiliyor bazen özelikle acaba sesleri duyacak mıyım diye düşündüğüm zaman başlıyor.

Hocam bu dediğiniz üzere gelirsek. Bu psikolji ile alakalı, bu sizin beyninizin size karşı yaptığı bir oyun. Farkli şeyler üzeri düşünün yanınızda ışık bulundurun karanlıği azalttığından biraz sizi rahatlatır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı