Şizofrenlik nasıl anlaşılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halüsinasyon kaç saniye boyunca görüyorsunuz.

5-6 saniye sürüyor ama ses uyuyuna kadar geçmiyor ancak sabah düzeliyor.
Ağlama sesi nasıl bir ses? Kalın mı ince mi? Kız sesi mi erkek mi? Yaş anlaşılıyor mu?

Küçük kız sesi hocam salondan geliyor ama bir şey göremiyorum.
İlginç, peki yattığınız yerde ekmek kırıntıları veya yemek kırıntıları var mıdır?

Hayır yattığım yerde yemek yemiyorum yani temiz.

Ne görüyorsunuz hocam çok özel olmazsa? Camii'den dua okunuyor dışa veriyorlar onun cesareti ile yazıyorum.

Küçük kız sesi hocam salondan geliyor ama bir şey göremiyorum.

Hayır yattığım yerde yemek yemiyorum yani temiz.
Hocam yeğeniniz veya kız kardeşiniz var mı küçük yaşlarda?

Gördüğünüz şeyler neler? Aynı durumu bende yaşıyorum fakat sizin kadar uzun sürmüyor geceleri yalnız değilim gibi hissediyorum benimki tamamen korkudan izlediğim şeylerin etkisindeyim hala jumpscare yemiştim birinden oyun oynarken gece 2 de ses Full'du geceleri sürekli korkarak uyanıyorum panik atak geçiriyorum son zamanlarda böyle şeyler yaşadınız mı?

Daha önce görmediğim yüzler ve insanlar belki yüzleri görmüşümdür ama hatırlamıyorum.
Yani sana ne diyorlar? Sadece yüzünü mü görüyorsun yoksa sadece suratı ile bile olsa bir şey anımsatıyor mu sana?

Gördüğünüz şeyler neler? Aynı durumu bende yaşıyorum fakat sizin kadar uzun sürmüyor geceleri yalnız değilim gibi hissediyorum benimki tamamen korkudan izlediğim şeylerin etkisindeyim hala jumpscare yemiştim birinden oyun oynarken gece 2 de ses Full'du geceleri sürekli korkarak uyanıyorum panik atak geçiriyorum son zamanlarda böyle şeyler yaşadınız mı?
Daha önce görmediğim yüzler ve insanlar belki yüzleri görmüşümdür ama hatırlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı