Skoda Octavia RS alınır mı?

BMW'nin X-Drive paketini almayacaksanız tavsiye etmiyorum. O kadar güç ve tork sadece arka tekerleklerde biraz tehlikeli. Ama Audi'ler öyle değil quattro olsun normalleri olsun yol tutuşu konusunda konfor konusunda tasarım konusunda birçok konuda BMW'yi geride bırakıyor. BMW daha çok araba tutkunları için araç üretiyor gibi düşünebilirsiniz.

Size detaylı modeli vereyim.
BMW'nin X-Drive paketini almayacaksanız tavsiye etmiyorum. O kadar güç ve tork sadece arka tekerleklerde biraz tehlikeli. Ama Audi'ler öyle değil quattro olsun normalleri olsun yol tutuşu konusunda konfor konusunda tasarım konusunda birçok konuda BMW'yi geride bırakıyor. BMW daha çok araba tutkunları için araç üretiyor gibi düşünebilirsiniz.

BMW M5 limousine competition packet Full+Full paket eksiksiz 2022 kasa sedan 4 kapı.
Audi RS7 sportpack rs essentials packet Full+Full paket eksiksiz 2022 kasa sedan 4 kapı.
Siteler:
Özelleştirmeden bakabilirsiniz ve sağ tıklayıp Türkçe çevir diyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Size detaylı modeli vereyim.

BMW M5 limousine competition packet Full+Full paket eksiksiz 2022 kasa sedan 4 kapı.
Audi RS7 sportpack rs essentials packet Full+Full paket eksiksiz 2022 kasa sedan 4 kapı.
Siteler:
Özelleştirmeden bakabilirsiniz ve sağ tıklayıp Türkçe çevir diyebilirsiniz.
Hocam bunlar benim bu ülkede hayalini bile kuramayacağım araçlar o sebeple sadece benim fikrimle kesinlikle hareket etmemenizi tavsiye ediyorum. Etmeyeceğinizi de biliyorum. Sizin bu kadar üst klasmanda araç alabileceğinizi bilmiyordum yorum yapmadan önce fakat Skoda'nın yanında bu araçlar tanrı gibi, onu baştan söyleyeyim. İkisi de motor ve performans olarak çok yakınlar. Yol tutuşu konusunda iki araç da 4WD yani dört çekerli sisteme sahip. İkisi de çok vahşi arabalar bunlarla istediğiniz hızlara rahatlıkla çıkarsınız 0-100 Km hızları 3.3 saniye civarında. Yani tamamen size kalmış hangisini alacağınız bu iki canavardan. Ben olsam ne mi yapardım? Benim gönlüm RS7 den yana çünkü gerek iç gerek dış tasarım olarak çok futuristik ve güzel. Aşığım ben dört halkaya.

Hocam bunlar benim bu ülkede hayalini bile kuramayacağım araçlar o sebeple sadece benim fikrimle kesinlikle hareket etmemenizi tavsiye ediyorum. Etmeyeceğinizi de biliyorum. Sizin bu kadar üst klasmanda araç alabileceğinizi bilmiyordum yorum yapmadan önce fakat Skoda'nın yanında bu araçlar tanrı gibi, onu baştan söyleyeyim. İkisi de motor ve performans olarak çok yakınlar. Yol tutuşu konusunda iki araç da 4WD yani dört çekerli sisteme sahip. İkisi de çok vahşi arabalar bunlarla istediğiniz hızlara rahatlıkla çıkarsınız 0-100 km hızları 3.3 saniye civarında. Yani tamamen size kalmış hangisini alacağınız bu iki canavardan. Ben olsam ne mi yapardım? Benim gönlüm RS7'den yana çünkü gerek iç gerek dış tasarım olarak çok futuristik ve güzel. Aşığım ben dört halkaya.

Skoda normalde alacaklardı fakat indirim ile bekleme karararı alarak RS7 ve m5'e döndüler ne zaman alırlar artık bilmiyorum iç ve dış Audi sonra koruma sağlamlık yol tutuşu Audi daha cok güven veriyor ama BMW iç tasarımdaki yazılımlar ve gosterge paneli olsun motor gücü olsun BMW daha yatkın artık seçimi deneyerek verirler mesajlarınız ve yardımlarınız için teşekkürler zaten Türkiye'de alınabilecek bir araba değil maalesef anca Almanya filen olacaki alınsın 10 senede 7 senede.

BMW 4 serisi veya RS5 alabilirsiniz.

fbc24c6274f8b113ecfb7bb9208b5d05_1525095763-b.jpg

test-audi-rs-5-sportback-2020-facelift.jpg

thumb2-bmw-m4-cs-2018-road-speed-blue-m4.jpg

bmw_m4_cs-0-100_4-640x427.jpg

Yerinizde olsam M4 CS alırdım.

Geri
Yukarı