Skolyoz derecesi tahminen kaç derecedir?

burhan8172

Femtopat
Arkadaşlar bu sene astsubaylık düşünüyorum. Sizce kaç derece açısını merak ediyorum.

8ABA1EA5-1646-4623-8952-B006BBB4441B.jpeg

8ABA1EA5-1646-4623-8952-B006BBB4441B.jpeg

Arkadaşlar bu sene astsubaylık düşünüyorum. Sizce kaç derece açısını merak ediyorum.

Eki Görüntüle 2103859

Eki Görüntüle 2103859

Hocam buna buradan böyle tahmin etmek çok zor ancak olağanüstü gözükmedi gözüme en iyisi doktorlar onları bilgisayarda ölçüyor her hastanede olmayabiliyor ancak doktora gitmen lazım buradan sana 4 deriz sağlık testinde 14 çıkar yazık olur emeğine.

1-2 derece olabilir bence 0 röntgenim aynı şekilde idi geçen yıl geçmiştim sağlık mülakatından.

1-2 derece olabilir bence 0 röntgenim aynı şekilde idi geçen yıl geçmiştim sağlık mülakatından.
Bu arada unutma duruşunun çok önemi var röntgen çekilirken olabildiğince dik dur

Bu arada unutma duruşunun çok önemi var röntgen çekilirken olabildiğince dik dur
Teşekkür ederim tavsiye için bir foto daha var, alt bölümü bu kısımda sizce sıkıntı olur mı? Her türlü doktora danışacağım ama içime dert oldu.

Dosya Ekleri

• D7E092AA-6B65-4106-8B23-71C0FDA3E558.jpeg
    D7E092AA-6B65-4106-8B23-71C0FDA3E558.jpeg
    155,1 KB · Görüntüleme: 98
Teşekkür ederim tavsiye için bir foto daha var, alt bölümü bu kısımda sizce sıkıntı olur mı? Her türlü doktora danışacağım ama içime dert oldu.
Dostum için rahat olsun alt kısım benim de bu şekildeydi içini rahatlatacak ise kendi röntgenimi bulursam atayım.

Dostum için rahat olsun alt kısım benim de bu şekildeydi içini rahatlatacak ise kendi röntgenimi bulursam atayım.

Mülakatlar hakkında vs. sorun varsa sorabilirsin bu arada bu konuda bayağı tecrübeliyim

Mülakatlar hakkında vs. sorun varsa sorabilirsin bu arada bu konuda bayağı tecrübeliyim
Hocam ben şuan 16 yaşındayım yeni röntgen çekindim skolyozum varmış diye aşağıda ki gibi skolyozum varmış önünmde 1.5 yıl gibi bi zaman var inşallah HHO ya girmek istiyorum onun içinde skolyozum olmaması lazım yüzme ve fitnessa başladım acaba düzelirmi

Hocam bide msü de skolyoza nasıl bakıyorlar röntgenlemi yoksa cetvel gibi bişeyi oluyor onlamı

Dosya Ekleri

• teletip_1706640386586.png
    teletip_1706640386586.png
    337,1 KB · Görüntüleme: 89
Hocam ben şu an 16 yaşındayım yeni röntgen çekindim skolyozum varmış diye aşağıda ki gibi skolyozum varmış önünmde 1.5 yıl gibi bir zaman var inşallah HHO'ya girmek istiyorum onun içinde skolyozum olmaması lazım yüzme ve fitnessa başladım acaba düzelir mi?

Hocam bir de MSÜ de skolyoza nasıl bakıyorlar röntgenlemi yoksa cetvel gibi bir şeyi oluyor onlamı

Hocam evet röntgende görülen skolyozunuz mevcut yüzmenin skolyoza iyi geldiği söyleniyor benim kendi yöntemim eve bir barfiks barı asıp asılmaktı bu şekilde 0 derece skolyoz ile geçtim bunların yanında HHO istiyor iseniz derslerinize ağırlık vermenizi öneriyorum.

Hocam evet röntgende görülen skolyozunuz mevcut yüzmenin skolyoza iyi geldiği söyleniyor benim kendi yöntemim eve bir barfiks barı asıp asılmaktı bu şekilde 0 derece skolyoz ile geçtim bunların yanında HHO istiyor iseniz derslerinize ağırlık vermenizi öneriyorum.
Hocam bilgileriniz için çok teşekkürler derslerime ağırlık vermeye çalişiyorum ama şöyle bir sıkıntım var ben Eşit ağirlikçıyım biliyorum eşit ağirlikla girilmiyor HHO ya fakat ayt de matematiği çok iyi yapsam msüde de iyi yapsam sence gidebilir miyim?

Hocam bilgileriniz için çok teşekkürler derslerime ağırlık vermeye çalişiyorum ama şöyle bir sıkıntım var ben eşit ağirlikçıyım biliyorum eşit ağirlikla girilmiyor HHO'ya fakat AYT de matematiği çok iyi yapsam MSÜ'de de iyi yapsam sence gidebilir miyim?

Hocam AYT'de matematiği çok iyi yapacaksanız sayısala geçmenizi öneriyorum aksi taktirde FKB çözmeyeceğiniz için sizi çok geriye atar imkansız değil ama işinizi zorlaştırır. Naçizane bir tavsiyem de askeri okullara çok bel bağlamamanız tüm adaylar için tek bir kan değeri yüzünden bile hayalleriniz çöp olabiliyor o yüzden sporunuzu yapın derslerinize çalışın ve zamana bırakın.

Geri
Yukarı