Skullcandy Riff (kablolu) inceleme

Yaklaşık 1 yılı tamamlayacağız.
Artıları:
+Pedleri yumuşak rahatsız etmiyor kulağınızı
+ Fiyatına göre bass tarzı şeyler iyi fiyatını karşılar

IMG_20210623_223029.jpg

IMG_20210623_223029.jpg

IMG_20210623_223029.jpg

Nitelikte.
Eksileri:
- Resimde gördüğünüz gibi pedleri soyulmaya başladı bu büyük ihtimalle termeleme yüzünden fazla rahatsız etmesede küçük terlemeler yapıyor
- Malzeme kalitesi düşük geldi gıcırtı sesleri ve her kafama takışımda kırılacak diye korkuyorum ama 1 yılı götürdü benim ile
Sonuç: Fiyatına göre alınır tavsiye ederim sorularınız varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime Day öncesi tüm indirimleri birleştirip ( 25 tl Amazon kodu + 40 bonus ) 45 liraya alınabilen bir kulaklıktı, evdeki başka bir telefona yeni hesap açıp almayı düşünüyordum ama indirimi kaçırdım. Ürünün taşınabilirliği gayet güzel ama üst kafa bandındaki uzatma yerlerinde kopma sorunu yaşayan çok kişi olmuş, kafa bandı gerçekten o kadar zayıf mı?

Prime Day öncesi tüm indirimleri birleştirip ( 25 tl Amazon kodu + 40 bonus ) 45 liraya alınabilen bir kulaklıktı, evdeki başka bir telefona yeni hesap açıp almayı düşünüyordum ama indirimi kaçırdım. Ürünün taşınabilirliği gayet güzel ama üst kafa bandındaki uzatma yerlerinde kopma sorunu yaşayan çok kişi olmuş, kafa bandı gerçekten o kadar zayıf mı?
Hocam öncelikle çok özür dilerim mesajını şimdi görüyorum soruna gelecek olursam kafa bandı biraz kalitesiz geldi gıcırtı falan ediyor ama herhangi bir kırılma söz konusu olmadı 1 yıldır kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı