Skylake Sistem Toplama Oyun Amaçlı

IPeRSeuSs

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Vatan Bilgisayardan Skylake bi sistem toplamayı düşünüyorum. Sistem 1 veya 2 hafta içerisinde alınacaktır.Konuyu açmamın sebebi sizinde görüşlerini almak aslında. Şimdi diyeceksinizki bi çok benzer konu var evet var haklısınız. Ama Kendi topladıgım sistem hakkında görüşlerinizide almak istedim aslında. Topladıgım sistemle ilgili son bi düzenlemeler olabilir sizlerinde görüşünü aldıktan sonra.(Önemli Not: Sistem tavsiyesinde bulunurken sistemi Vatandan alınacagı için vatan bilgisayardan toplamanızı rica ediyorum fiyatta oynama olmasın diye.) Bütçe : 4000 max 4500 sadece kasa Monitör hariç.

Benim düşündügüm sistem.
Sorumda Ekran kartı seciminde pek emin olamıyorum. Msi r9 390,Asus r9 390 ve Asus GTX 970 Arasında kaldım.

4350 pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hdd yanlış. Wd green arşivleme amaçlı kullanılan hdd,, western digital caviar black almanı öneririm. Fiyatı düşürme amaçlı caviar blue da alınabilir.

r9 390 kötü seçim.

2. arkadaşın önerdiği sistem harukulade olmuş bu bütçe için onu almanı öneririm. Bilmiyorum diğer arkadaşlar neder.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı