Skyrim 46 TL'ye alınır mı?

Ja'ghan Haghar

Hectopat
Bildiğiniz gibi Skyrim 46 TL Steam'de. Tavsiye eder misiniz? Acelem yok oynamak için daha listemde çok oyun var. Fiyatı yakında daha çok düşer mi ki? Yüzde seksen indirimleri görürsem ileride, o zaman almayı tercih ederim. Ama derseniz yine bu civarda olur, belki de artar şimdi alayım.

Yine indirimleri beklemeni tercih ederim. Bu sayede tek bir oyun almak yerine birden çok oyun alabilirsin. Skyrim güzel oyundur,acelesi olmayan oyuncular için idealdir. Almadan önce inceleme videolarını da izlemenizi öneririm.

Hikaye ve RPG ögeleri yönünden bakarsak oldukça başarılı fakat oynanış olarak vasat bana kalırsa. Kendim de aldım ve iade ettim. Eğer oynanış ve savaş mekanikleri sizin için kritik bir öneme sahipse önermiyorum.

Kaç yıllık oyunun fiyatına bak :D Maksimum ederi 15 bence. Tabii bu fiyata alırsan da oyun sana karşılığını verir.

Bildiğiniz gibi Skyrim 46 TL Steam'de. Tavsiye eder misiniz? Acelem yok oynamak için daha listemde çok oyun var. Fiyatı yakında daha çok düşer mi ki? Yüzde seksen indirimleri görürsem ileride, o zaman almayı tercih ederim. Ama derseniz yine bu civarda olur, belki de artar şimdi alayım.

Ben birkaç ay önce 30'a SE almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Çok acelen yoksa bir dahaki indirimleri bekle yoksa 46 ya alınır. Bir tık pahalı ama almışken SE al bence.

Geri
Yukarı