Skyrim açılmıyor

Tnuviel

Decapat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Meslek
Sanal Market Yönetimi
Steam üzerinden uzun süre önce aldığım tüm DLC'ler mevcut Skyrim açılmıyor. Daha önce Windows 10 kullanırken birçok mod kullanarak oynuyordum ve sorun yoktu. Tekrar yeni modlarla oynamak istediğimde açılmadı. Sorun modlardandır diye düşünüp önce onları kaldırdım olmayınca oyun dosyalarını kontrol ettirdim ve en son oyunu tamamen kaldırıp tekrar indirdim ama sonuç alamadım. Hem Windows hem de sürücüler güncel durumda ama Steam üzerinden oyna dediğimde Launcher ekranı geliyor oradan oyunu başlat dediğimde 2-3 saniyeliğine Steam'de oyun açılmış görünse de sonuçta hiçbir şey olmuyor. Rapor dosyasını atıyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.

Dota da benzer sorunu yaşamıştım. Dosyaları farklı bir sürücüye taşıyıp orada kurulum dener misiniz. Tekrar indirmenize gerek yok C'deyse D'ye atın sonra steamden kaldırıp diğer sürücüdeki uzantıyı gösterin, sadece dosyaların kontrolünü yapar steam indirme kadar uzun sürmez.

Dota da benzer sorunu yaşamıştım. Dosyaları farklı bir sürücüye taşıyıp orada kurulum dener misiniz. Tekrar indirmenize gerek yok C'deyse D'ye atın sonra steamden kaldırıp diğer sürücüdeki uzantıyı gösterin, sadece dosyaların kontrolünü yapar steam indirme kadar uzun sürmez.
Az önce denedim ve yine devam ediyor sorun.
Yardımcı olabilecek yok sanırım. Arkadaşta SE sürümü vardı aile paylaşımından indirip onu oynamaya başladım ama o da sıklıkla oynadığından oynamadığı zamanları kollamam gerekecek artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı