Skyrim demircilik kasmak için taktik önerisi

Coffear

Femtopat
Daha fazla  
Kısa lafın kısası Skyrim'de iyi bir demircilik kasma yöntemi arıyorum. Hançer yapmak dışında farklı taktikler var mı? Hançer yapmak demircilik yeteneğini çok az arttırıyor.

Demircilik yaptığınız eşyanın değeri üzerinden artıyor, ne kadar değerliyse yetenek ilerlemesi o kadar çok/hızlı yükselir. Demir Hançer spamlamanın dışında gereksinim açısından en yakın şey Cüce Yayı (2 cüce metali külçesi, 1 demir külçesi) yapmak ve ayrıca bileytaşında güçlendirmek. Cüce harabelerinde bulabileceğiniz Eğik Dwemer Metal Parçası, Büyük Dwemer Metal Plakası ve Küçük Dwemer Metal Plakası eşyalarını döküm ocağında 3 cüce metali külçesine çevirebilirsiniz.
Bi' başka yöntem Akarca Kampı madenindeki demir kaynaklarından demir cevheri kazıp, zindanın son kısmında masada duran büyü kitabından Maden Cevheri Dönüştür büyüsünü öğrenip, büyüyü kullanarak kazdığınız/bulduğunuz demir cevherlerini gümüş cevherine, gümüş cevherlerini de altın cevherine dönüştürmek. En son altın cevherlerini döküm ocağında altın külçesine çevirip yüzük - kolye - taç vesaire takı yapın.

Savaşçı Taşı (%20) + varsa oyuncu evlerindeki, yoksa hanlardaki paralı yatakta en az bir saat uyuyarak alabileceğiniz İyi Dinlenmiş bonusu (%10) + Dipsiz Derinlikler görevinin verdiği Kadim Bilgi (%15) perk'i ile Demircilik yeteneğinin ilerleme hızını %45 arttırabilirsiniz.
Aetherial Taç varsa Savaşçı (%20) + Yar Taşı'nı (%15) beraber alıp yukarıdaki diğer şeylerle %60 ilerleme hızı yapılabiliyor, ama fazladan %15 için o kadar uğraşmanıza gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben her walkthrough m da tasima kapasitesimi erkenden artiracak kiyafetler skiller basip buldugum her dwemer ve ejder parcalarini alip satabildigimi satip level kasmak icin digerleriyle silah zirh yaparim ayni sekilde level atlamak icin.

Geri
Yukarı