Skyrim SE Mod önerisi

Bana kızacaksınız ama ben modlama mantığını öğrenme dışında önermiyorum kitetkiyi. Hem içerik yetersiz hem önerdiği modların çok daha iyi alternatifleri var.

ben bunu öneririm rehber olarak. Eleman hem yazmış hem aşamaları tek tek anlatmış. Oldukça stabil aynı zamanda takip etmesi kolay, üstelik tamamen lore friendly. Sadece biraz sistem istiyor.
Anlamadığınız şey Youtube içerik çıkartırken texture, fix ve patch modları vermenin anlamsız olduğu. Bakın ağaç böyle kaliteli oluyor diye video yapsa kimse izlemez. Yani attığın guide ile Kitetki'nin yaptığı videolar farklı temalara sahip.

Anlamadığınız şey YouTube içerik çıkartırken texture, fix ve patch modları vermenin anlamsız olduğu. Bakın ağaç böyle kaliteli oluyor diye video yapsa kimse izlemez. Yani attığın GUI'de ile Kitetki'nin yaptığı videolar farklı temalara sahip.

Ben ondan bahsetmiyorum yalnız. Ayrıca ben hazırladığı doküman üzerinden söyledim video üzerinden değil. Videoda 1-2 söyler geçersin her modu tek tek söylemene gerek yoktur. Dediğim şey kitetkinin videosuna bakarak mantığını öğrenin ama rehberini kullanmayın daha iyi rehberler var. Kaldı ki kitetkinin 4 saatlik videosu vardı sonradan onu kırparak 50 dakikalık 30 dakikalık videolara çevirdi bu arada da bazı modları değiştirdi. Hatta eskiden aynı işi yapan 2 moddan daha kullanışlı olanını önerirken şu an kullanışsız olanını önerdiği modlar var.

Yanlışlık olmasın asla kullanmayın demiyorum önermiyorum sadece. Asla kullanmayın diyeceğim tek rehber sinitarın rehberleridir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı