Skyrim dövüş sistemi ile ilgili mod önerisi

Ömerft12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün Skyrim indirdim ve oynadım, ama oyunun dövüş sistemi çok kütük geldi. Vurduğumu anlamıyorum sanki boşa vuruyormuşum gibi geliyor. Bu dövüş sistemini daha iyi hale getirebilecek modlar varsa yazabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar bugün Skyrim indirdim ve oynadım, ama oyunun dövüş sistemi çok kütük geldi. Vurduğumu anlamıyorum sanki boşa vuruyormuşum gibi geliyor. Bu dövüş sistemini daha iyi hale getirebilecek modlar varsa yazabilir misiniz?
SE mi yoksa normal sürüm mü kullanıyorsunuz?

Modları bizzat denemedim ama belki gözünüze hoş gelir bir tanesi.

Pretty combat animations + Wildcat yeterli olur. Animasyon olarak birden çok kurabilirsin ama kombatı değiştiren modlarda 1 tane tercih et.

Pretty combat animations + wildcat yeterli olur. Animasyon olarak birden çok kurabilirsin ama kombatı değiştiren modlarda 1 tane tercih et.

Oyunu Game Pass'den yüklediğim için ve Xbox'ta skse yi desteklemediği için pretty combat animationsı kuramadım ama wildcatı kurdum.

Oyunu Game Pass'den yüklediğim için ve Xbox'ta skse yi desteklemediği için pretty combat animationsı kuramadım ama wildcatı kurdum.

Skse isteyen modları Game Pass'te kuramıyorsunuz hocam. Çalışmıyolar yani. Pretty combat skse istemiyor ama onun gereksinimi olan open animation replacer skse istiyor dolayısıyla kendi istemese bile gereksinim duyduğu mod skse istediği için kullanamazsınız.

Skse isteyen modları Game Pass'te kuramıyorsunuz hocam. Çalışmıyolar yani. Pretty combat skse istemiyor ama onun gereksinimi olan open animation replacer skse istiyor dolayısıyla kendi istemese bile gereksinim duyduğu mod skse istediği için kullanamazsınız.

Peki Epic Games'ten oyunu yüklersem skse isteyen modları yükleyebilir miyim?

Precision.
Attack mco-dxp
Tk dodge SE + tk dodge re.
Scar.
Better jumping SE.
Modern combat AI.
Valhalla combat.
True directional movement.

Gereksinimleri.

Animation queue fix.
Animation Motion revolution.
Nemesis.
Open animation replacer.

Hocam diğer arkadaşların önerileri sadece animasyon fakat şu yazdığım attack mco-dxp adlı mod vururken ileri hareket etmeyi sağlıyor ve daha birçok yenilik ekleyip combat kısmını modern RPG'lere yetiştiriyor. Sonra senin göz zevkine ve oynayış hızına göre, silahlar için ayrı ayrı veya toptan bir "mco-dxp moveset" kurman. Bu yenilikler üzerine katana için Sekiro, balta için AC Valhalla gibi oyunların animasyonlarını bile entegre edebilirsin. Uzun lafın kısası mco-dxp olmadan combat zevk vermez. Kurulumu karışık gelirse (nexus'ta yok) çabalayın ve yine de kurun. Çünkü wildcat + pretty combat animations hiçbir halta yetmez.

Geri
Yukarı