Skyrim ejderha kemiğiyle ne yapılır?

• Konuyu başlatan 68055
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 6B
Belethor abimiz kim acaba ve nerededir? Oyuna yeni başladım, daha elçiliğe sızmadım.
Whiterun'da. Şimdi kontrol ettim herhangi bir demirciye satabiliyormuşsun, onunla uğraşmana gerek yok. Ayrıca tavsiyem direkt ana görevleri bitirme, yan görevleri de yap, NPC'lerle olabildiğince diyaloğa gir. Oyunun zevki asıl öyle çıkıyor.

Whiterun'da. Şimdi kontrol ettim herhangi bir demirciye satabiliyormuşsun, onunla uğraşmana gerek yok. Ayrıca tavsiyem direkt ana görevleri bitirme, yan görevleri de yap, NPC'lerle olabildiğince diyaloğa gir. Oyunun zevki asıl öyle çıkıyor.

Şu anda tek tanıdığım demirci alvor ırmakdorudaki o almıyor ama sadece demirci ocağını kullanabilir miyim sorabiliyorum.

@68055 Sabah 8 ve akşam 8 arası çalışıyorlar. Saati kontrol et ve iş başındayken sor. "Neler satıyorsun?" seçeneği gelmesi lazım.

Şu anda tek tanıdığım demirci alvor ırmakdorudaki o almıyor ama sadece demirci ocağını kullanabilir miyim sorabiliyorum.

Sadece demircilere değil her satıcıya satabilirsin kemikleri.
Belethor abimiz kim acaba ve nerededir. Oyuna yeni başladım daha elçiliğe sızmadım.

Yardımcı olurum istersen oyunda 300 saatten fazla geçirmiş biri olarak.

Son düzenleme:
Hocam PS3'ten oynuyorum. Satmayı buldum ama demirci sadece kıyafetler silah alıyor.

Kemikleri normal satıcılar da sat Whiterun da belethor var en yakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belethor burada gördüğün gibi. Tamriel de ki(Skyrim) bütün dükkanlar sabah 8 akşam 8'de kapanırlar. Lockpick yaparak girebilirsin içeri ama bir şey astın alamazsın. Eğer yakalanırsan bu işi yaparken ya hapse atarlar cezanı çekersin ya da belirli bir miktar para karşılığında salarlar seni. Şehirlerin krallarına yardım et. Şehirlerin krallarına ya da kraliçelerine yardım edip onların verdikleri görevleri bitirdiğin zaman o şehirden ev almanı isterler.(Bazen tuzlu olabiliyor) Eğer ev alırsan o şehirde sen "Thane" yani oranın kahramanı ilan ederler. Bu sana avantaj sağlar suç işlediğin zaman ben buranın kahramanıyım deyince salıyorlar seni ama 1 kereye mahsus. Tekrar kullanabilmen için o özelliği zaman geçmesi gerekir. Eğer daha fazla yardıma ihtiyacın olursa Instagram kullanıyorsan yaz buraya ben dönerim sana benim Nick'ten tanırsın beni.

Son düzenleme:
Kemikleri normal satıcılar da sat whiterun da belethor var en yakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belethor burada gördüğün gibi. Tamriel de ki(Skyrim) bütün dükkanlar sabah 8 akşam 8'de kapanırlar. Lockpick yaparak girebilirsin içeri ama bir şey astın alamazsın. Eğer yakalanırsan bu işi yaparken ya hapse atarlar cezanı çekersin ya da belirli bir miktar para karşılığında salarlar seni. Şehirlerin krallarına yardım et. Şehirlerin krallarına ya da kraliçelerine yardım edip onların verdikleri görevleri bitirdiğin zaman o şehirden ev almanı isterler.(Bazen tuzlu olabiliyor) eğer ev alırsan o şehirde sen "thane" yani oranın kahramanı ilan ederler. Bu sana avantaj sağlar suç işlediğin zaman ben buranın kahramanıyım deyince salıyorlar seni ama 1 kereye mahsus. Tekrar kullanabilmen için o özelliği zaman geçmesi gerekir.

Hocam şu an zaten akçayın fedaisi oldum. Biz bir adamla Irmakdoru'ya gittik. Oradan ben akçaya gidip anlattım. Sonra dediler sende git gittim kestim sonra ejderhanın enerjisi içime geçti. Biri dedi ki sen ejderdoğansın diye sonra kırsakallarla konuşmaya gittim. Eğitimi tamamladım. Hanın sahibi kadınla birlikte bir ejderha daha öldürdük. Sonra yolda gördüğüm bir ejderhayı daha kestim. Şu an elçiliğe girmede bıraktım.

Hocam şu an zaten akçayın fedaisi oldum. Biz bir adamla Irmakdoru'ya gittik. Oradan ben akçaya gidip anlattım. Sonra dediler sende git gittim kestim sonra ejderhanın enerjisi içime geçti. Biri dedi ki sen ejderdoğansın diye sonra kırsakallarla konuşmaya gittim. Eğitimi tamamladım. Hanın sahibi kadınla birlikte bir ejderha daha öldürdük. Sonra yolda gördüğüm bir ejderhayı daha kestim. Şu an elçiliğe girmede bıraktım.

Anladım ana görevler çok uzun değil bu arada kendini kaptırırsan gün boyunca bir bakarsın bitmiş :D şu an bir şey söylersem spoiler vermiş olurum. En iyi söyleyebileceğim şey olabildiğince tüm ittifaklara katıl. Hepsine çünkü hepsinin farklı artıları var ve özellik ya da techizat verirler. Mesela Dark Brotherhood özel at veriyor. Bunları açman için şehir şehir gezmen lazım. Bin at arabasına gez her yeri. Zaten görevler karşına çıkar zamanla. Bazen sadece yolda yürürken bile durduk yere biri gelip bir şey diyebiliyor sonra yan görev başlıyor öyle bir oyun Skyrim :)

Anladım ana görevler çok uzun değil bu arada kendini kaptırırsan gün boyunca bir bakarsın bitmiş :D şu an bir şey söylersem spoiler vermiş olurum. En iyi söyleyebileceğim şey olabildiğince tüm ittifaklara katıl. Hepsine çünkü hepsinin farklı artıları var ve özellik ya da techizat verirler. Mesela Dark Brotherhood özel at veriyor. Bunları açman için şehir şehir gezmen lazım. Bin at arabasına gez her yeri. Zaten görevler karşına çıkar zamanla. Bazen sadece yolda yürürken bile durduk yere biri gelip bir şey diyebiliyor sonra yan görev başlıyor öyle bir oyun Skyrim :)

Oyun bağımlılık yapıyor hocam dur şuradaki mahseni temizleyeyim. Dur şu iksiri yapayım. Dur şuraya gideyim şu devi öldüreyim. Çok hoş bir oyunmuş keşke bilgisayarım kaldırsada onda oynasam.

Oyun bağımlılık yapıyor hocam dur şuradaki mahseni temizleyeyim. Dur şu iksiri yapayım. Dur şuraya gideyim şu devi öldüreyim. Çok hoş bir oyunmuş keşke bilgisayarım kaldırsada onda oynasam.

Eğer normal Skyrim'i oynuyorsan çok bir fark yok arasında. Çok az fark var PC versiyonu ile P3 versiyonunda. PC'de grafikler daha güzel bir tık bir de yükleme ekranları çok hızlı tabii sistemine göre. Benim sistemimde 1.5-2 saniye de açılıyor geçişlerdeki yazılkarı okuyamıyorum bile. Bende Special Edition var farkı ne diye sorarsan normal olandan Menüsü farklı grafikler bir tık daha iyi ve tüm DLC paketleri var içerisinde. Dediğim gibi daha fazla yardımcı olurum Instagram falan kullanıyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı