Sürprizbozan Skyrim görev yapılmıyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bekolacim

Centipat
Daha fazla  
Kale ele geçirme görevi yapıyordum. Kaleyi ele geçirdim ve mahkumları kurtardım. Sonra Ralof'la konuş diyor, konuşuyorum ama görev hakkında konuşmuyor. Görev ilerlemiyor. Bozuldu. Anlamadım.

steamwebhelper_CZl63nrTEo.png
steamwebhelper_51amyPV9Ui.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsolu açıp sırasıyla aşağıdaki komutları girmeyi deneyin:

Kod:
setobjectivecompleted CWMission04 50 1

daha sonra,

Kod:
setstage CWMission04 100

Bu komutlardan sonra görev otomatik olarak tamamlanabilir, zaten Ralof ile konuştuktan sonra görevin bitmesi gerekiyor o yüzden bir şey atlamış sayılmazsınız.

Konsolu açıp sırasıyla aşağıdaki komutları girmeyi deneyin:

Kod:
setobjectivecompleted CWMission04 50 1

Daha sonra,

Kod:
setstage CWMission04 100

Bu komutlardan sonra görev otomatik olarak tamamlanabilir, zaten ralof ile konuştuktan sonra görevin bitmesi gerekiyor o yüzden bir şey atlamış sayılmazsınız.

Şimdi de başka bir görevde oldu.

Ve bazı görevlerde konum göstermiyor.

Dosya Ekleri

• 1689096325302.png
    1689096325302.png
    554,9 KB · Görüntüleme: 20
  • steamwebhelper_7WhSLBZrph.jpg
    steamwebhelper_7WhSLBZrph.jpg
    237,4 KB · Görüntüleme: 16
Şimdi de başka bir görevde oldu.

Ve bazı görevlerde konum göstermiyor.
Bazı görevlerde olmaması normal de hangi görevde olduğunu belirtirsen daha iyi olur. Fotoğraftaki görevde bir yerde oturan bir eleman var sarhoş biraz, ona içki getirip onun dikkat dağıtmasını isteyip yoluna devam edebilirsin.

Bazı görevlerde olmaması normal de hangi görevde olduğunu belirtirsen daha iyi olur. Fotoğraftaki görevde bir yerde oturan bir eleman var sarhoş biraz, ona içki getirip onun dikkat dağıtmasını isteyip yoluna devam edebilirsin.

Bir şey daha soracağım ben hırsızlar loncasına katıldım yanlışlıkla geri nasıl çıkabilirim hırsızlar loncası üyesi olmak istemiyorum.

Bir şey daha soracağım ben hırsızlar loncasına katıldım yanlışlıkla geri nasıl çıkabilirim hırsızlar loncası üyesi olmak istemiyorum.
Hırsızlar loncası üyelerinin kendilerinden bir şey çalınca seni atıyor olmaları lazım ama bence buna ihtiyacın yok. Gardiyanların seni hırsızlar loncası üyesi olarak hatırlaması dışında (ki bu da sonsuza dek sürmüyor) bunun herhangi bir yan etkisi yok, istersen tüm guild'lere katılıp sonuna kadar ilerleyebilirsin ve hiçbir şey de sana engel olmaz. Rol yapma amacıyla bunu istiyorum dersen, thieves guild'in görevlerini yapma olsun bitsin.

Hırsızlar loncası üyelerinin kendilerinden bir şey çalınca seni atıyor olmaları lazım ama bence buna ihtiyacın yok. Gardiyanların seni hırsızlar loncası üyesi olarak hatırlaması dışında (ki bu da sonsuza dek sürmüyor) bunun herhangi bir yan etkisi yok, istersen tüm Guild'lere katılıp sonuna kadar ilerleyebilirsin ve hiçbir şey de sana engel olmaz. Rol yapma amacıyla bunu istiyorum dersen, thieves Guild'in görevlerini yapma olsun bitsin.
Bir sorum olduğunda senin için sorun olmazsa bu konudan sana soru sorabilir miyim? Bu arada gitceğim yeri göstermeyen görevler.

Dosya Ekleri

• steamwebhelper_h3PSRbfluZ.png
    steamwebhelper_h3PSRbfluZ.png
    1.008,9 KB · Görüntüleme: 25
  • steamwebhelper_rU70HBbink.png
    steamwebhelper_rU70HBbink.png
    867,5 KB · Görüntüleme: 20
Bir sorum olduğunda senin için sorun olmazsa bu konudan sana soru sorabilir miyim? Bu arada gitceğim yeri göstermeyen görevler.
Dunlain'in yerini gösteriyor olması gerekiyor, kolejin altında Midden adında bir bölge var onun içinde bulunuyor şu video daha iyi yardımcı olur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kızılmuhafız kadın sorusuna gelirsek aslında o çok basit, Akçay'daki hana git handa biraz kapalı tenli bir kadın bulacaksın istedikleri kadın o.

Dunlain'in yerini gösteriyor olması gerekiyor, kolejin altında midden adında bir bölge var onun içinde bulunuyor şu video daha iyi yardımcı olur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kızılmuhafız kadın sorusuna gelirsek aslında o çok basit, akçay'daki hana git handa biraz kapalı tenli bir kadın bulacaksın istedikleri kadın o.

Peki senin için sorun olmazsa bir sorum olduğunda bu konudan sana soru sorabilir miyim?

Geri
Yukarı