Skyrim'de yapacak bir şey yok

@Exe. yapabilecek o kadar çok şey var ki say say bitmez. Her zaman kuzeyli olup oynadım. Siz daha oyunu anca %6-8 arası oynamışsınız. Şehirleri, köyleri, kaleleri gezerken bile görev bulabiliyorsunuz. Biraz oyuna odaklanıp, etrafı gezin, aldığınız görevleri yapın. Görevde geldiğiniz, bölgelerde ki kitapları kontrol ediniz. Kitaplardan bile kaliteli yan görevler çıkabiliyor.

Farklı farklı Build'ler dene, eğer istersen başka bir karakterle tekrar başla, ben ilk oynadığım karakteri o kadar kötü inşaa etmiştim ki kolayda bile tek yiyordum, 20 saatin sonunda yeni farklı bir karakter açıp daha tecrübeli bir şekilde başladım. Büyük bir keyifle oynamaya devam ettim, 1000 saatlik sürede 5-6 tane farklı Build denedim. Sana tavsiyem tecrübeni kullanarak başka bir Build'le daha güzel bir karakter aç.

Bu oyun 16 saat ile "bitti o zaman" denecek türde değil. Açık dünyası sizi keşif yapmaya ittiği için bolca gezmenizi, etkileşime girmenizi ve ana hikaye dışındaki sayısız göreve koşmanızı öneririm. Ve bu saydıklarım standart versiyon için geçerli. DLC'leri de katarsak 1000 saatinizi paylaşabileceğiniz bir yapıt var. Irktır, seçimlerdir, gidişattır kafanıza takmayın. Dünyasına girmeye çalışın. Zaten her şeye vakıf olamayıp internetten araştırma yaparak yeni bir ırk ile kayıt açacaksınız. Tabii gerçekten severseniz.

Farklı farklı Build'ler dene, eğer istersen başka bir karakterle tekrar başla, ben ilk oynadığım karakteri o kadar kötü inşaa etmiştim ki kolayda bile tek yiyordum, 20 saatin sonunda yeni farklı bir karakter açıp daha tecrübeli bir şekilde başladım. Büyük bir keyifle oynamaya devam ettim, 1000 saatlik sürede 5-6 tane farklı Build denedim. Sana tavsiyem tecrübeni kullanarak başka bir Build'le daha güzel bir karakter aç.
Hocam khajiit iyi mi yada kuzeyli mi başlayayım ? Build olarak ne öneririsin ?

@Exe. karakter neredeyse hiç fark etmiyor. Yetenek ağacı ve kullanacağın ekipmanlara göre her sınıfı her karakterde oynayabilirsiniz. Ben genelde hep kuzeyli ile oyunu bitirdim.

Son düzenleme:
Oyuna başladım 16 saat oynadım fakat yapacak bir şey yok. Irk yanlış başladım. Gittim kraliyet ırkı başladım. Kurt adam oldum filan. Yeniden başlayayım mı ırk için yoksa devam edip ne yapayım?
Tarikat görevleri dışında yan görevler çok kısa ve sıkıcı,170 saatim var benim ana hikayeden git biraz sarar belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı