Skyrim Görevler Nasıl Bulunur?

Makaleler
1
Merhabalar. Skyrim'de görev bulamıyorum. Hırsızlar loncası ve Dark brotherhood'u bitirdim. Ek paketleri de bitirdim. 60 saatim var ve şu an günlükteki görevler saçma sapan görevler. Bir yerde görmüştüm bitirilmeyen görevleri gösteriyor diye. Araştırdım bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Mod yükleyerek daha fazla göreve ulaşabilirsiniz.

Mod yükleyerek daha fazla göreve ulaşabilirsiniz.
Falskaar indirdim. Deli etti bu mod beni arkadaş. Ne kadar çok bug dolu :D. NPC takip etme görevleri fazla buglu.
Tüm görevleri gösteren bir mod vardı. Gözümden kaçan görevleri öyle yapmıştım. Skyrim Quest Location olarak arayabilirsiniz.
SkyComplete - Automatically Track Quests - Locations - Books Çok teşekkür ederim. Cidden çok teşekkür ederim Skyrim'den soğuyordum az kalsın. Fakat bu modu anlamadım ya. Neyse, çözeceğiz umarım. :D

Güncel sürümünü indirin. Sanırım eski sürümü kurdunuz. Ek olarak Wyrmstooth ve Enderal tavsiye ederim. Mod ek menü üzerinden her şehirde yapmadığınız görevleri gösteriyor.

Son düzenleme:
Güncel sürümünü indirin. Sanırım eski sürümü kurdunuz. Ek olarak Wyrmstooth ve Enderal tavsiye ederim.
Kurmadım daha. Kuracağım. Ek olarak yeniden teşekkür ediyorum tavsiye ettiğiniz modlar için.
Güncel sürümünü indirin. Sanırım eski sürümü kurdunuz. Ek olarak Wyrmstooth ve Enderal tavsiye ederim. Mod ek menü üzerinden her şehirde yapmadığınız görevleri gösteriyor.
Birşey soracağım. Mod ayarlarından bir tane görevi seçtiğim zaman o görev kayboluyor. Niye?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı