Skyrim iç savaşı kim kazandı?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Bethesda açıkca Ulfric'in tarafını tuttuğunu zaten belli ediyordu.
Resmi Twitter hesaplarından Skyrim'in yeni harita sınırlarını paylaştılar, başkenti hala Solitude ve üst kısımda da yeni para birimi gözüküyor.
Ayı motifine sahip ve sanırım gümüşten, madenleri geri aldıkları için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet imparatorluk yıkıldı beklediğimiz gibi Ulfric kazandı. Sıra Reduardlarla yapılacak ittifak sonrası Aldmeri hükümdarlığını devirmekte.
All hail the Ulfric you are the High king!
(2 hafta olmuş yeni gördüm xD.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmem biliyor musunuz fakat Ulfric'in Elf casusu olabileceğini okumuştum oyunun içindeki bir kitapta, tam olarak böyle yazmasa da bu anlamı çıkarmıştım, oyun içindeki hikayede hiç değinilen bir yer yok fakat küçük bir sürpriz yumurta olarak o kitap var. Ben de Ulfric'i desteklemiştim ama kafamda hep bu olay kalmıştı. Bu arada sonraki oyunda dünyaya etki etme olayının gelişmesi lazım, Fırtınapelerinler kazanmıştı tamam da hiç değişiklik olmamıştı.

Skyrim'de ister İmparatorluğun tarafını tutup Ulfric'i öldürebiliyor veya Fırtınapelerin'lere katılıp İmparatoru öldürebiliyorduk. Kendimce Fırtınapelerin'lere katılmayı seçmiştim. Altıncı oyunda seçme hakkı tanınırsa güzel olabilir.
Hocam oyunun isminin Redfall olacağı söyleniyor ismindeki kızıl imparatorluk kızılından bahsediyor, düştüler yani.
Tahminim High Rock ve Hamerfall'da geçeceğinden dolayı Redguardlar ile Fırtınapelerinler elflere karşı ittifak olacaktır.
Bu sefer Aldmeri Hükümdarlığı ve Fırtınapelerin arasında bir seçim yaptıracaktır.
Bilmem biliyor musunuz fakat Ulfric'in Elf casusu olabileceğini okumuştum oyunun içindeki bir kitapta, tam olarak böyle yazmasa da bu anlamı çıkarmıştım, oyun içindeki hikayede hiç değinilen bir yer yok fakat küçük bir sürpriz yumurta olarak o kitap var. Ben de Ulfric'i desteklemiştim ama kafamda hep bu olay kalmıştı. Bu arada sonraki oyunda dünyaya etki etme olayının gelişmesi lazım, Fırtınapelerinler kazanmıştı tamam da hiç değişiklik olmamıştı.
Ulfricin desteği kabul edip etmediği yazmıyor orada, ve kabul etmemesi saçma olur İmparatorluğu devirdikten sonra hedef zaten Aldmeri Hükümdarlığı olacak.

Hocam oyunun isminin Redfall olacağı söyleniyor ismindeki kızıl imparatorluk kızılından bahsediyor, düştüler yani.
Tahminim High Rock ve Hamerfall'da geçeceğinden dolayı Redguardlar ile Fırtınapelerinler elflere karşı ittifak olacaktır.
Bu sefer Aldmeri Hükümdarlığı ve Fırtınapelerin arasında bir seçim yaptıracaktır.

Ulfricin desteği kabul edip etmediği yazmıyor orada, ve kabul etmemesi saçma olur İmparatorluğu devirdikten sonra hedef zaten Aldmeri Hükümdarlığı olacak.
İçeriğini pek hatırlamıyorum sadece aklımda öyle kalmış, oyunun çıkmasına da en az 3-4 yıl var bence, Skyrim'den sonra nasıl bir oyun yapacaklarını merak ediyorum.

Geri
Yukarı