Çözüldü Skyrim Kadim Tomar Görevi İlerlemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dadesutan

Hectopat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Kadim tomarı Arzın Soluğunda okuduğumuz görevde Gormlaith Alduin geliyor diyor ama kimsenin geldiği yok. 10 dakikadır bekliyorum bir şey olmuyor.

Çözüm
Ben buradaki çözümlerden daha farklı şekilde çözdüm. Normalde elimde silah varken okuyordum. Silahları kınına koymak gerekiyormuş. Yine de zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.
İngilizce kullansaydın çözümü söyleyebilirdim. 😉
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu görev. Normalde Alduin direk geliyor ama bende 10 dakika boyunca gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu görev. Normalde Alduin direk geliyor ama bende 10 dakika boyunca gelmiyor.

Flashback sahnesinden sonra Alduin gelmiyor ise bug olmuş normal şartlarda gelmesi lazım arkadaşın yukarıda yazdığı çözümü deneyebilirsiniz olur mu bilmem ben oynarken hiç bug ile karşılaşmadım sanırım şansıma birazda.
Not: Bu video da gösterilen çözümü de uygulamayı deniyebilirsiniz işe yarar mı bilmem - Bu çözüm oyunun PC versiyonu için geçerli.

Ben buradaki çözümlerden daha farklı şekilde çözdüm. Normalde elimde silah varken okuyordum. Silahları kınına koymak gerekiyormuş. Yine de zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı