Skyrim mod önerisi

MertDo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, şu videodaki rehber sayesinde 100 modu başarıyla kurdum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modları kullanan var mı? Eğer yok ise, çoğu mod ile uyumlu, oyunda sıkıntı yaratmayacak şekilde.

Ekstra görev,
Ekstra NPC,
Ekstra ev,
Rol yapma unsurları.

Şeklinde oyunu güzelleştirecek ve çeşitlendirecek mod önerilerinize açığım.

Grafikler şu an istediğim düzeye geldi ancak oyunda çeşitlilik yaratacak ve uyumluluk sorunu çıkarmayacak tüm mod önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitetki'nin 100 mod listesini kurduğun zaman başka mod kurmana gerek kalmıyor zaten temel ve bütün kategorileri içeren en güzel modları sıralamış arkadaş. Bende oynadığımda bu modlarla oynamıştım ayrı olarak üstüne ufak tefek kendi beğendiğim modları kurmuştum inigo modu vs.

Kitetki'nin 100 mod listesini kurduğun zaman başka mod kurmana gerek kalmıyor zaten temel ve bütün kategorileri içeren en güzel modları sıralamış arkadaş. Bende oynadığımda bu modlarla oynamıştım ayrı olarak üstüne ufak tefek kendi beğendiğim modları kurmuştum inigo modu vs.

Helgen Reborn, Pit Fight, Skyrim Sidequests gibi oyuna fazladan görev ve şehir ekleyen birkaç mod kurdum.

Grafik, oynanış ve mekanik moduna ihtiyacım kalmadı zaten, sadece oyunu önceden modsuz şekilde defalarca bitirdiğim için bu kez tüm görev modlarını deneyerek vakit geçirmek istiyorum.

Helgen Reborn, Pit Fight, Skyrim Sidequests gibi oyuna fazladan görev ve şehir ekleyen birkaç mod kurdum.

Grafik, oynanış ve mekanik moduna ihtiyacım kalmadı zaten, sadece oyunu önceden modsuz şekilde defalarca bitirdiğim için bu kez tüm görev modlarını deneyerek vakit geçirmek istiyorum.
Aynen dediğin gibi 100 mod hariç üstüne ufak tefek kendi istediğin modları kurarak oynayabilirsin.

Eğer listede yoksa Beyond Skyrim: Bruma moduna göz atabilirsin. Oyuna TES4 Oblivion'dan aşina olduğumuz Cyrodil'i ekliyor. Devasa bir mod diyebilirim. Hatta beleşe DLC resmen :) Henüz oynama şansım olmadı ama sağlam gözüküyor.

Eğer oynamadıysanız oyunu Requiem ile oynayın. Oyunu baya değiştirecektir. Tamamıyla bir modpack istiyorsanız The Ultimate Skyrim indirebilirsiniz. Oyunu oldukça gerçekçi yapacaktır ve baya zorlaşacaktır. Onun için aksiyon çok daha ölümcül. Haydutlardan tek yemeye hazır olun.

Geri
Yukarı