Skyrim mod rehberi önerisi

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Daha önce karakter modlamayı anlatırken mod kurmayı öğretmiştim, mod rehberi de yapmayı planlıyordum ama Kitetki'nin bugün attığı videodan sonra yeni başlayacakların bundan yararlanmasını istediğimden önermek istedim. Yarım saatte 100 modda oyunu günümüz kalitesine çekmeyi göstermiş. Sıfırdan modlamayı her şeyi öğretiyor çok işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mod kurmadan önce.

Screenshot_20210404-182610_YouTube.jpg

Mod kurduktan sonra.

Screenshot_20210404-182623_YouTube.jpg

Mo2'ye teşvik açısından güzel bir rehber, hala NMM kullanan insanlar görüyorum ve içim acıyor. Dinozorlar seri kızgın atmış, CTD yiyince nerede hata yaptım diye gökyüzüne bakabilirler. :D
Ben de kullanıyorum, Github'da hala yeni sürümleri çıkıyor. Mo2 bildiğim kadarıyla Loot'la Nmm'nin yaptığı işi tek bir uygulamada yapıyor. O yüzden ona geçebilirim. Loot'a gerek kalmayacaksa.

Son düzenleme:
Konu için teşekkürler. İleride bakabilirim.

Ben de Skyrim'e mod kurmayı becerdim sonunda. NMM ile birkaç mod kurdum, bunların içinde grafikleri iyileştiren modlar da vardı. Ve oyun gerçekten çok güzelleşti. Artık oyunu bitirmek için acı çekmiyorum :)

@strigoi İşinize yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı