Skyrim modlama

ReyDelInfierno

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler bu sabah bu konuyu tekrar açtım orada söyleneni yaptım ancak düzelmedi. Oyun sadece Steam atölyeden yüklediğin modları görüyor. Nexus moddan indirdiğim modlar maalesef oyuna girdiğimde çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2022.02.20 - 01.41.49.81.png
    Desktop Screenshot 2022.02.20 - 01.41.49.81.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 45
  • Desktop Screenshot 2022.02.20 - 01.41.57.71.png
    Desktop Screenshot 2022.02.20 - 01.41.57.71.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 56
  • Elder Scrolls V  Skyrim Screenshot 2022.02.20 - 01.41.26.65.png
    Elder Scrolls V Skyrim Screenshot 2022.02.20 - 01.41.26.65.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 32
Şu an hangi modlar çalışmıyor?
Ekran görüntüleri üzerinden bi 5 dakika araştırma yaptım, Enchanted Blood, Climates of Tamriel, SkyFalls and Skymills modlarının çalışıyor olması lazım.

Enbyi mod Manager ile kurmak... Tebrik ediyorum. Bu bir yana her modun 3. resimdeki gibi mcmsi yok ona bakıp da çalışmıyor diyemezsin.

Pek modlama vs gibi şeylerde bilgili değilim. Orada burada okuduğum veya izlediğim şeylerden yapmaya çalışıyorum. Normalde bazı oyunların modları Steam atölyeden yükleniyor diye bu oyunda da aynı mantıkta gittim.
Şu an hangi modlar çalışmıyor?
Ekran görüntüleri üzerinden bir 5 dakika araştırma yaptım, enchanted blood, climates of tamriel, skyfalls and skymills modlarının çalışıyor olması lazım.

Peki diğer modlar neden çalışmıyor acaba?

Enbnin çalışmama nedeni mod Manager'le kurmuş olman. Diğerlerinin çalışmama nedeni yanlış kurmuş olman olabilir. Ayrıca oyun oldrim mi yoksa Special Edition mu? Oldrim ilk çıkan Skyrim'e deniyor.

Enbnin çalışmama nedeni mod Manager'le kurmuş olman. Diğerlerinin çalışmama nedeni yanlış kurmuş olman olabilir. Ayrıca oyun oldrim mi yoksa Special Edition mu? Oldrim ilk çıkan Skyrim'e deniyor.

Oyun ilk çıkan Skyrim. Dün oyunu ve tüm modları silip baştan başladım. Şu anlık çalışıyor ancak hangi mod hangi modla uyumlu gibi konularda hala bilgim yok internette mod tavsiyeleri üzerine yaptım.

Geri
Yukarı