Skyrim nasıl gelişebilirim?

cicikus53

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 haftadır Skyrim oynuyorum ama bir süredir hep aynı zırh ve aynı silahları kullanıyorum. Daha iyilerini nasıl ve nerede bulabilirim? Ayrıca tılsım nasıl basılır falan hiç bilmiyorum yardım ederseniz iyi olur.

Tılsım kasmak ve basmak için bol tılsımlı eşyalar alıp bunları tezgahta sökmek gerekiyor. Zırh konusu ayrı bir nokta. Ebony seti alana kadar para kazanmak ve demirciliği geliştirmek gerekiyor.

Bol ot topla ve onları sağlığı çok azaltmayacak şekilde ye.
Bol para kazan ve tılsımlı eşyalar topla.
Bir tezgah bul ve eşyaları çıkarılmış tılsım ile donat ve beceri kas.
İlk gidilen köyde demirciden mal al ve onları işleyerek ona tekrar sat ve demirciliği geliştir.

Anlatacak çok şey var ama yaşamalısın. Sakın hemen bütün skilleri 100 yapan hile dosyalarına itibar edip oyunun heyecanını kaçırma.

Tılsım kasmak ve basmak için bol tılsımlı eşyalar alıp bunları tezgahta sökmek gerekiyor. Zırh konusu ayrı bir nokta. Ebony seti alana kadar para kazanmak ve demirciliği geliştirmek gerekiyor.

Bol ot topla ve onları sağlığı çok azaltmayacak şekilde ye.
Bol para kazan ve tılsımlı eşyalar topla.
Bir tezgah bul ve eşyaları çıkarılmış tılsım ile donat ve beceri kas.
İlk gidilen köyde demirciden mal al ve onları işleyerek ona tekrar sat ve demirciliği geliştir.

Anlatacak çok şey var ama yaşamalısın. Sakın hemen bütün skilleri 100 yapan hile dosyalarına itibar edip oyunun heyecanını kaçırma.

Çok teşekkür ederim, anlatılabilecek en iyi şekilde anlattınız ve minnettarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı