Skyrim nasıl oynanır?

inşiyipcim olur

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Skyrim'e yeni başladım büyücü okçu arada kilicli olarak ilerliyorum ama buyuculuk okçuluk daha çok ilgimi çekiyor. Oyunda büyücüluk nasıl yapılır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuyu okursanız orada detaylıca konuştuk:

Konuyu okumak istemiyorsanız direkt bu videoya bakın burada nasıl Türkçe yama kurulur anlatılıyor. Aynı kanaldan mod kurmayı da öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe yama yaptım hocam sağ olun.

Ah üzümlü kekim...

Çift el kılıç + nord karakter açtığım zaman 1000+ saate ulaşmış biri olarak mod kurma işine göz at gerekirse saatlerini ver. 20 tane mod kurmuştum zamanında daha doğrusu oyunu bozmuştu fazlası tekrar tekrar kurup silmiştim. Büyücülük tarafında yıkım+çağırma olarak ilerlersen çok rahatlarsın araya hitabette sokarsan oyunda ilerleyişin hızlanır. Okçuluk tarafında ise gizlilik kasarsan yanında her vurduğuna tek atarsın. Yazılacak çok şey var ama oynayarak görürsün zaten. Dünyanın en güzel kılıç+kalkan Orta Çağ, RPG oyunu benim için. Şu an Witcher 3'e başladım sırf modlar konusunda beceriksizliğim yüzünden ama zatende zamanım yok artık eskisi gibi. Bir de karakter oluştururken sınıfların pasiflerini incele. Sanırım wood elf okçulukta bayağı iyiydi. Bir de vampirler tarafına katılırsan çok güzel bir nerf yiyor karakterin ve güneşin olduğu her saat ne canın ne gücün hiçbiri yenilenmiyor.

Yav herkes vampirlere katıl diyor katılıyımda nasıl katılcam ben karasakallılara giderken bir mağara keşfetmiştim vampir kadınlar filan vardı bir de üstat vampir vardı hepsini öldürdüm ben.

1. kimseye eyvallah etmeyin.
2. vadikent gidiniz orada marcruio reis var onu alınız.
3. çağrı büyülerinde ustalaşınız.
4.hırsızlık yapınız.
5. büyücüler kolejine gidin kankam j zargo bulunuz kraaaaal yaaa j zargo yaaa <3
6.siz ağır zırh giyiniz kalkan vs takınız.
7.yanılsama büyülerinde ustalaşınız böylelikle ortalığı karıştırırsınız.

Yani kısacası çağrı büyücüsü olacaksınız necromancer yüksek elf seçiniz, yanılsama kasacaksınız.
Marcurio alınız çok iyidir ona efsun yenileme HP falan basarsınız çok sağlamdır himaye büyüsü vs yapar.
Ben böyle çok rahat ilerledim oyunda yanılsamayla ortalık karıştırıyorum, ağır zırh giyiyom ne hasar alıyorum ne kavga ediyorum hem ortalık karıştıp ekrana bakıp çay içiyorum hırsızlık yapıp insanları çıplak gezdiriyorum evlilerin kocalarını öldürüyorum falan çok eğlenceli oluyor.

Bu arada marcurio vampir lordu olarak eklenmiştir oyuna ama oyunda vampir lordu olarak göremezsiniz ancak mod indirmeniz gerekir herhalde harkon reisden önce marcur reisi düşünmüşler ama işler değişmiş gibi.

Bir de şafak muhafızlarına katılmayın derim, vampirlere katılın ve vampir lordu olun var ya devleri nasıl patates ediyosunuz tek başınıza bir görün.

Şafak muhafızlarında öyle ilahi kudrete ulaşamazsınız amelelik yaparsınız trollerinizi öldürürler falan gerek yok yani amele işi ilahi kudretin tuvaleti olarak gördüğü bir yer orası iyi olup sürüneceğinize kötülüğü seçin güçlü olun.

Bir de markarthmı neydi orada kopek satılıyor ondanda satın alın Dark Brother hood katılın orada gölge yele var onu alın ölümsüz olması gerek.
Böylelikle kopek de saldıracaktır marcurioda, çağrı büyüsü ile çağırdığınız yaratıklarda.

Böylelikle gölge yele de saldıracaktır rakibe.

İmparatorluğa katılmayın fırtına pelerinlere katılın daha kolay ve imparatorluk iyi değil yani.

Öyle çok fazla alanda perk yapmayın yani özellik vermeyiniz her şeye büyücü iseniz salt büyücü olunuz. Savaşçıyken gidip büyücü perki açmayın yavaş gelişirsiniz ve günde 2 saat uykuyu ihmal etmeyiniz dinç kalkarsınız ve güzel exp alırsınız.
Büyücüde sadece efsun basın savaşçıda 1 kuvvet 1 HP şeklinde olabilir benim önerim HP basmanız, gizlilik karakteri içinse sadece dex basınız kuvvet yani.

Akçayda kulenin oralarda thalmor elçileri vs görürsünüz size bas git lan derler.
Onları kızdırın. Neden mi kızdırın? Çünkü o kulenin oralarda devler yaşıyor o thalmorcuları hemen devlere sürün ve oradan tepeden izleyin devlerin thalmorlara attığı dayağı sonra devler oları öldürünce sizi kovalasınlar sizde kuleye gidin ve taşa çıkın onlar size vuramayacaklar devleri öldürün.

Yav bir de ben yanlışlıkla normal büyücü oldum kirsakallilarin oraya giderken mağaraya girdim beni normal vampir yaptılar kırmızı bir büyü yaparak lütfen bana yardım edin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı