Skyrim olmazsa olmaz temel modlar

130'a kadar modum var. Tabi daha stabil olduğu için Special Edition oynuyorum. Mod önerilerine açığım, isteyen arkadaşlara modda önerebilirim.

Combatı keyifli bir hale getiren mod varsa önerir misiniz? Combat yüzünden oyuna girmek bile istemiyorum çünkü.

Bir de grafik, ışık modları vs. atarsanız sevinirim.

Nasıl kurulacağını bilmiyorum. SKSE adlı programı indirmiştim, ama bir şey anlamadığım için yapamamıştım. @majestic777

Ben öldürmedim herhangi bir mod yoktu.
Öldürmezsen görev devam etmiyor.

Combatı keyifli bir hale getiren mod varsa önerir misiniz? Combat yüzünden oyuna girmek bile istemiyorum çünkü.
SKSE zaten kuruluysa önce NMM kur bilgisayarına.

Hiç modlama yapmadığını varsayarsam şu anlık sadece Ultimate Combat modunu yüklesen yeterli olur. Güzel dengelemeler yapıyor ve bölgesel hasarlar ekliyor oyuna. Linkte de biraz aşağı inersen Features kısmı var. Oldrim ve Special Edition olarak iki ayrı link ekliyorum, kendi oyununun versiyonuna göre indir.

Yalnız Skyrim'i ne kadar modlarsan modla dövüş kısmını gerçekten güzel yapamıyorsun.
Bir de grafik, ışık modları vs. atarsanız sevinirim.
Işık modları olarak alttaki yeterli olabilir. Yine 2 versiyonunu da atıyorum.

Grafik olarak eğer yeterli bir bilgisayarın varsa enb kurmanı öneririm. Gayet basit bir işlem ve bunun hakkında da rehber yapmıştım. Eğer yapamam diyorsan birkaç mod önerebilirim enb yerine.

Öldürmezsen görev devam etmiyor.

SKSE zaten kuruluysa önce NMM kur bilgisayarına.

Hiç modlama yapmadığını varsayarsam şu anlık sadece Ultimate Combat modunu yüklesen yeterli olur. Güzel dengelemeler yapıyor ve bölgesel hasarlar ekliyor oyuna. Linkte de biraz aşağı inersen Features kısmı var. Oldrim ve Special Edition olarak iki ayrı link ekliyorum, kendi oyununun versiyonuna göre indir.

Yalnız Skyrim'i ne kadar modlarsan modla dövüş kısmını gerçekten güzel yapamıyorsun.

Işık modları olarak alttaki yeterli olabilir. Yine 2 versiyonunu da atıyorum.

Grafik olarak eğer yeterli bir bilgisayarın varsa enb kurmanı öneririm. Gayet basit bir işlem ve bunun hakkında da rehber yapmıştım. Eğer yapamam diyorsan birkaç mod önerebilirim enb yerine.

Bu ultimate combattan daha iyi bence.
Nemesis'i kullanıyor, Fnis destekliyor mu bilmiyorum.

Bu ultimate combattan daha iyi bence.
Nemesis'i kullanıyor Fnis destekliyor mu bilmiyorum.
İlk defa kuracağı için basit modlar önerdim. Şimdilik yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı