Skyrim; Online veya co-op nasıl oynanır?

enesuman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konuyu doğru mu seçtim bilmiyorum acemiyim burada, yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşımla beraber Skyrim oynamak istiyorum bunun için herhangi bir mod veya başka bir şey var mı varsa en iyisi hangisidir bilginiz var mı?

En temizi bence Elder Scrolls Online'a başlayın. Yakın bir zevk alırsınız. Modlarla Co-op stabil bir deneyim olmuyor.

En temizi bence Elder Scrolls Online'a başlayın. Yakın bir zevk alırsınız. Modlarla co-op stabil bir deneyim olmuyor.

Elder scrols Online, Skyrim ile aynı zevki vermiyor ki çok farklılar birbirlerinden.

Oyunda bir şeyleri değiştirmesin sadece arkadaşımla aynı Save'de oynayabileyim verdiği zevki katlayıcağını düşünüyorum.

Elder scrols Online, Skyrim ile aynı zevki vermiyor ki çok farklılar birbirlerinden.

Oyunda bir şeyleri değiştirmesin sadece arkadaşımla aynı Save'de oynayabileyim verdiği zevki katlayıcağını düşünüyorum.

Katlıyor bayağı. Sadece dediğim gibi benim zamanımda bug falan çoktu sinir ediyordu. İşte düşmanı ben görüyorum kardeşim görmüyor gibi ama ciddi bir güncelleme getirdiklerini duydum yakın zamanda değişmiş olabilir.

Katlıyor bayağı. Sadece dediğim gibi benim zamanımda bug falan çoktu sinir ediyordu. İşte düşmanı ben görüyorum kardeşim görmüyor gibi ama ciddi bir güncelleme getirdiklerini duydum yakın zamanda değişmiş olabilir.

Teşekkür ederim kardeşim deneyeceğim umarım güzel olur.

Evet Nexsus mod sitesinden Vortex mod maneger i kurdum sonra siteden yönlendirme ile modları çok basit bir şekilde kurdum uzun bir işlem değilmiş sizlerle paylaşacağım linkleri.

Vortex mod maneger :
İlk kurmanız gereken :
Address Library for SKSE Plugins
1669572539094.png

İkinci kurmanız gereken :
1669572608554.png

Dosya Ekleri

• 1669572514705.png
    1669572514705.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
Bende eski efsane legendary Edition var (ana Skyrim ve 3 tane DLC). Arkadaşımda Special var. Bir de anniversary uydurmuşlar. Herkesin oyunu orijinal olmasına rağmen Bethesda'nın para tuzağı bu itici tutumu nedeniyle oynayamayacağız gibi duruyor. Utanç verici gerçekten. Çocukluğumun harika bir parçasıydı oysaki. Eskiler mi güzeldi eskiden mi güzeldik?

Yeni konular

Geri
Yukarı