Skyrim oynanmalı mı?

Büyük bir kesimin sevdiği bir oyun. Ben de biraz deneyim ettim ama vuruş hissiyatı çok kötüydü sanki karşımda hayalet varda vuruşlarım onun içinden geçiyormuş gibi bir hissiyat vermişti, o yüzden hiç beğenemedim oyunu.
The Witcher 3 severek oynuyorum. Bakalım bunu beğenecek miyim. 🤔

Special Edition çıktığından beri normal Skyrim Steam'de indirime girmiyor boşuna beklemeyin. Ürün anahtarı satan sitelerden Skyrim Legendary Edition almanızı tavsiye ederim. Ben de indirimlerde görmüştüm inceleme notu yüksek diye almıştım hesapta boş boş duruyordu, okuldan bir arkadaşım "Kanka Skyrim diye bir oyun var çok güzel." demişti öyle indirip oynamaya başladım, şimdi 700 saatin üzerinde oynama sürem var. Türkçe yaması da mevcut. En sevdiğim oyunlardan birisi, kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Sisteminiz iyiyse grafik modları da yükleyebilirsiniz.

Special Edition çıktığından beri normal Skyrim Steam'de indirime girmiyor boşuna beklemeyin. Ürün anahtarı satan sitelerden Skyrim Legendary Edition almanızı tavsiye ederim. Ben de indirimlerde görmüştüm inceleme notu yüksek diye almıştım hesapta boş boş duruyordu, okuldan bir arkadaşım "Kanka Skyrim diye bir oyun var çok güzel." demişti öyle indirip oynamaya başladım, şimdi 700 saatin üzerinde oynama sürem var. Türkçe yaması da mevcut. En sevdiğim oyunlardan birisi, kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Sisteminiz iyiyse grafik modları da yükleyebilirsiniz.
Sistemim malesef o kadar iyi değil. Ama oyunu rahat oynatır. 😊

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı