Skyrim oynanmalı mı?

@@DedeYita Düz Skyrim steam de yok. Sağ olsun aç gözlü Bethesda insanları daha pahalı versiyonunu almaya zorluyor. DurmaPlay gibi sitelerde ürün anahtarı olarak bulabilirsiniz.

Düzenleme: The Elder Scrolls V: Skyrim steam de satışta.

Son düzenleyen: Moderatör:
@@DedeYita Düz Skyrim steam de yok. Sağ olsun aç gözlü Bethesda insanları daha pahalı versiyonunu almaya zorluyor. DurmaPlay gibi sitelerde ürün anahtarı olarak bulabilirsiniz.
Screenshot_2019-01-30-15-24-21-198_com.android.chrome.png
Ben Steam de buldum. 🤔

Special Edition almanızı öneririm. Eski sürüm ya da Legendary Edition oldugu gibi bırakıldı. Special'da en azından hatalar gideriliyor.

G2A gibi yerlerden uygun fiyata bulabilirsiniz.

@@DedeYita Vay canına çok ilginç. Eskiden sadece special edition olanı satıyorlardı. Yeni gelmiş sanırım, kusura bakmayın.

@@Can Çeralp
Dostum hata falan giderdikleri yok. İki grafik eklemişler iki katından fazla para istiyorlar. Onların eklediği grafiği modlarla çok rahat yapabiliyoruz zaten. Ayrıca modlar The Elder Scrolls V: Skyrim de daha iyi çalışıyor.

@@DedeYita Vay canına çok ilginç. Eskiden sadece special edition olanı satıyorlardı. Yeni gelmiş sanırım, kusura bakmayın.

@@Can Çeralp
Dostum hata falan giderdikleri yok. İki grafik eklemişler iki katından fazla para istiyorlar. Onların eklediği grafiği modlarla çok rahat yapabiliyoruz zaten. Ayrıca modlar The Elder Scrolls V: Skyrim de daha iyi çalışıyor.
Steam'de olmayan Skyrim Legendary Edition. Normal Skyrim hep vardı fakat DLC'leri oynamak istiyorsa yine mecburen Special Edition almalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı