Çözüldü Skyrim SE açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Steam üzerinden dün paket halinde satın aldım ve indirdim. Girmek istediğimde ise biraz siyah ekranda bekletip direkt atıyor, sürücüyü kaldırdım hatta eski sürücüleri kurdum nafile. Oyunun dosyalarını doğruladım yine bir şey olmadı. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Yüklü programları görmek istiyorum, hepsi yani.

Ekran kartıyla ilgili bir problem oldugu kesin gibi bir şey oldu artık. En azından hatayı tespit ettik. Çözebileceğimizi düşünüyorum.

Çözüm:
Uyumluluk modunu ayarladığınız yerden tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakın ve düşük çözünürlük modunda başlatıp tekrar deneyin. Ekran kartı etkin olsun bu aşamada. Bir de devre dışı bırakıp tekrar test edip iki durumunda sonucunu paylaşın.

En güncel ses sürücüsünü geri yükleyin bu arada.

Hayır buradan bahsediyorum.

Screenshot_35.png
İptal ettim, eğer bu da olmaz ise iade edeceğim.
Ses sürücüsünü kaldırdım ve ekran kartını devre dışı bıraktım. Oyun açıldı, ancak menüde 10 FPS verdi ve oyuna başladığım zaman attı.
Programlar ve özelliklerin fotoğraflarını nasıl atayım? O kadar fazla ki üşeniyorum. Görmek istediğiniz ne ise o yerin görüntüsünü atayım.
1592582377858.png

Sanırım siz bu kısımı söz ediyorsunuz.

Yüklü programları görmek istiyorum, hepsi yani.

Ekran kartıyla ilgili bir problem oldugu kesin gibi bir şey oldu artık. En azından hatayı tespit ettik. Çözebileceğimizi düşünüyorum.

Çözüm:
Uyumluluk modunu ayarladığınız yerden tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakın ve düşük çözünürlük modunda başlatıp tekrar deneyin. Ekran kartı etkin olsun bu aşamada. Bir de devre dışı bırakıp tekrar test edip iki durumunda sonucunu paylaşın.

En güncel ses sürücüsünü geri yükleyin bu arada.

Hayır buradan bahsediyorum.

Screenshot_35.png

Son düzenleme:
Çözüm
Bilmediğim için soruyoum, oyunu düşük çözünürlük modunda başlatınca daha sonra çözünürlüğü arttırabiliyorsunuz değil mi? Bir fark olmuyor değil mi?

Ses sürücünüzü de tekrar en günceliyle yüklemenizi yazdım görmediyseniz tekrar yazayım.

Ben oyunu daha önce hiç oynamadım, grafiksel fark var mıdır yok mudur bilemiyorum. Çözünürlüğü ve grafik kalitesini ayarlayabiliyorum.
Ses sürücümü tekrar yükleyeceğim teşekkürler.

Konuyu çözüldü işaretleyip konuyu kilitlemiyorum, bir sorunla karşılaşırsanız geri dönüş yapabilesiniz diye.

Ayrıca rica ederim. Pes etmeyi sevmiyorum şu an nimetlerini yiyoruz :)

Keyifli oyunlar dilerim, iyi günler.

Geri
Yukarı