Çözüldü Skyrim SE güncellemeden oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Ankara 💻
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-FA0007NT = CPU: i5 12500H GPU: 3050 Ti 4GB VRAM, SSD: 512GB PCIe 4.0, RAM: 2x8GB DDR4 3200MHz OS: Windows 11 Pro

Macbook Air M1 = CPU + GPU: Apple M1, SSD: 256GB, RAM: 8GB
Meslek
Joker
Skyrim'e yeni bir güncelleme geldi anniversary Edition 10. yıla özel fakat güncelleme işime yarar bir şey yok zaten modlu oynuyorum. Sorunda burada başlıyor güncellemeyi yaparsam bütün modlar gidecek başdan kurmam gerekecek bu da bayağı bir uğraş güncellemeden oynamamım bir yolu var mı Steam'den kapatabilir miyim yoksa 100 modun tek tek güncel versiyonunu bekleyeceğim Save bozulmaması için eski modlar falan var yeni versiyon çıkmazsa 20 saatlik Save de gidecek galiba bilgili kişiler yardım edebilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SKSE kurduysan direkt SKSE ile başlat, güncellemeden oynuyorum ben. Modlama için hangi programı kullandın?
Skse kurduysan direkt skse ile başlat, güncellemeden oynuyorum ben. Modlama için hangi programı kullandın?

Nmm kullandım.
Skse kurduysan direkt skse ile başlat, güncellemeden oynuyorum ben. Modlama için hangi programı kullandın?

Öyle güncelleme istemiyorsa güzel girip de riske atmadım daha.

Son düzenleme:
Nexusmodmanager önerilmiyor artık pek. İleride tekrar modlarsan MO2'ye geçmeni öneririm.

Onun dışında dediğim gibi Skyrim script extender (skse) kur, oradan başlat.

Skse kurulu zaten. Biliyorum bayağı eski önerilmiyor ama en başta onla başladım tekrar uğraşırsam yeni bir şeye geçeceğim.

Bu arada bakmadım ama, çoğu mod güncelllenmiştir diye tahmin ediyorum. .dll tabanlı modlara güncelleme gerekiyor sadece. Mod listenizde güncellemeye ihtiyacı olan kaç tane mod var mesela?

Bu arada bakmadım ama, çoğu mod güncelllenmiştir diye tahmin ediyorum. .dll tabanlı modlara güncelleme gerekiyor sadece. Mod listenizde güncellemeye ihtiyacı olan kaç tane mod var mesela?

Yani yeni versiyonda bildiğim kadarı ile hepsi güncellenmesi gerekli ama bilmiyorum.

Direk skseden girdim güncelleme yapmadı teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı