Çözüldü Skyrim SE Menüde Mods seçeneği gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Neden oldu anlamadım, Xbox uygulamasından oynuyorum bu arada. Platform PC. Mods kısmı gitti, NMM de kullanıyorum. Neden böyle olmuş olabilir, bu sorunu yaşayan var mı hiç?

Hocam konuyla alakasız olabilir ama. Ben anniversary Edition almadım ama skse indirirken bana anniversary sürümünü indir diyor. Mod sürümleri de kırmızı kırmızı gözüküyor garip bir hâl aldı. Eki Görüntüle 1444724

Hocam anniversary sürümü ile ilgili bir karışıklık mevcut bende biraz geç çözdüm, eğer oyununuz en son sürüme güncellediyseniz anniversary sürüme sahipsiniz demektir yani oyunun sürümü 1.6xx şeklindedir DLC creation club puanı veriyor bir de 1 2 gereksiz SE. Modlar da ya da herhangi bir şeyde anniversary sürümü kullanacaksınız.

:D, tam az önce yaptım. Oldu teşekkürler.

Çözüm olarak işaretlerseniz diğer insanlarda yararlanır, ben teşekkür ederim. Skyrimle ilgili sorunlarınız olursa beni etiketleyebilirsiniz biraz tecrübem var. Daha 3 gün önce yeni mod paketi kurdum hatta şu an oyundayım.

Hocam anniversary sürümü ile ilgili bir karışıklık mevcut bende biraz geç çözdüm, eğer oyununuz en son sürüme güncellediyseniz anniversary sürüme sahipsiniz demektir yani oyunun sürümü 1.6xx şeklindedir DLC creation club puanı veriyor bir de 1 2 gereksiz SE. Modlar da ya da herhangi bir şeyde anniversary sürümü kullanacaksınız.

Bilgi için teşekkür ederim. İmleci o kırmızı fontlu sürüm sayısına getirince böyle bir açıklama veriyor Mod Organizer 2. Herhangi bir hatalı işlem değildir değil mi?

311.png

Çözüm olarak işaretlerseniz diğer insanlarda yararlanır, ben teşekkür ederim. Skyrimle ilgili sorunlarınız olursa beni etiketleyebilirsiniz biraz tecrübem var. Daha 3 gün önce yeni mod paketi kurdum hatta şu an oyundayım.
Oyunda şu anda ilk görev açıldı ve ingilizce yazıyor görev açıklaması ve hedefler vs.. Unofficial kurdum ama yamasını da kurdum niye böyle oldu anlamadım yine.

Bilgi için teşekkür ederim. İmleci o kırmızı fontlu sürüm sayısına getirince böyle bir açıklama veriyor mod organizer 2. herhangi bir hatalı işlem değildir değil mi?

Eki Görüntüle 1444732

Herhangi bir hata olsa genelde oyunu açmaz bir sorun yok gibi, ben Vortex kullanıyorum modlamak için bence daha rahat size de tavsiye ederim eğer yeniden mod paketi yaparsanız. Ama Fallout4 için MO2 kullandım bu bir sorun teşkil etmemişti.

Oyunda şu anda ilk görev açıldı ve İngilizce yazıyor görev açıklaması ve hedefler vs. Unofficial kurdum ama yamasını da kurdum niye böyle oldu anlamadım yine.

Oyun içinden, mod yapımcısının dediği gibi yamayı aktif ettiniz değil mi?

Sanırım tek görevlik bir sorundu ama racemenu modunu her oyun açtığımda tikini kaldırıyor tekrar açmam gerekiyor. Bir sıkıntı mı çıkarıyor acaba?

Oyun içi mod menüsü genelde yanıltabiliyor eğer loot programında aktif görünüyorsa oraya bakın.

Oyun içi mod menüsü genelde yanıltabiliyor eğer loot programında aktif görünüyorsa oraya bakın.
Bakayım bir, bu arada SKSE64 modunu yüklüyorum sitesinden SE için. Dosyaları rardan çıkarıp oyunun dosyalarının olduğu yere atıyorum, ama loader exe'sini çalıştırınca bulunamadı diyor SkyrimSE.exe.

Bakayım bir, bu arada skse64 modunu yüklüyorum sitesinden SE için. Dosyaları RAR'dan çıkarıp oyunun dosyalarının olduğu yere atıyorum, ama loader Exe'sini çalıştırınca bulunamadı diyor SkyrimSE.exe.

AE sürümü yükleyeceksiniz.

Ayrıca nmm çok eski, Vortex kurarsanız çok daha iyi olur ve kolaylaşır.

Xbox uygulaması üzerinden oynuyordunuz değil mi?

Geri
Yukarı